amcığının orta deliğinden aldığı koca yarrağı hiç dert etmeden kucağında kendini zıplatmaya izin veren porno kralına yazıklar olsun ki bunca senelerdir yaptırmış olduğu seks makinalarına ihtiyaç meselesi haline getirmiş.Sanırım sizde bu siteye daha evvel giriş yapmış olmalısınız ki sikiş arayarak siteye giriyordunuz. Ben öyle düşünüyrum :) sizde bunu düşünüyor musunuz bilemem ama garip biraz sanki.. pornolar devi netnpa.com için virüs bulaştırmayan tek site diyorlar. porno da kalitenin adresi diyorlar. Bende inandım yani.

Gelişen, büyüyen ve her geçen gün göz alıp verme trtafiğini yoğun bir şekilde arttıran illerin barşında istanbul gelmektedir. Evden eve nakliyat İstanbul firması olarak bu ilin büyük bölümünde hizmet sunmaktadır.

firma özellikle istanbul şehrinin en büyük semtlerinden biri  olan; Beylikdüzü evden eve nakliyat için kurumsal anlamda yoğun bir şekilde hizmet sunmaktadır. Siz de eşyalarınızın güven ve huzur içerisinde istanbul nakliyat firmaları ile taşınmasını istiyorsanız bu kalite ile tanışmalısınız. İçiniz rahat olsun sorunsuz güvenlir ve kaliteli firma ellerinizin altında. Sizlere ticari çıkarlardan önce güveni sunmaktadır.

Bilindiği gibi ev taşımalarında önemli olan eşyayı hızlıca taşıyıp teslim etmek yerine sakin ve sabırlı olarak en iyi şekilde teslim edebilmektir. Bu doğrultudan kuruluşunu Pendik evden eve nakliyat olarak gündeme düşüren firma kurulduğu günden bu güne kadar sürekli kalite ve güven anlamında sıkıntısız hizmet sunmaktadır. Peki neden bu firmayı tercih etmelisiniz? yazımızda da paylaşmış olduğumuz gibi araştırarak öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat istanbul
porno izle

Paris - Nice Results: Stage 2

News & Results

03/11/2003| 0 comments
by Thomas Valentinsen

Paris - Nice Results: Stage 2

March 11, 2003: La Clayette - Saint-Etienne (182.5 km):
1 Davide Rebellin (Ita) Gerolsteiner                 05:01:14 (36.35 km/h)
2 Alexandre Vinokourov (Kaz) Team Telekom
3 Alexandre Botcharov (Rus) Ag2R Prevoyance
4 Dario Frigo (Ita) Fassa Bortolo
5 Mikel Zarrabeitia (Spa) ONCE-Eroski
6 Volodomir Gustov (Ukr) Fassa Bortolo                         

March 11, 2003: La Clayette - Saint-Etienne (182.5 km):
1 Davide Rebellin (Ita) Gerolsteiner                 05:01:14 (36.35 km/h)
2 Alexandre Vinokourov (Kaz) Team Telekom
3 Alexandre Botcharov (Rus) Ag2R Prevoyance
4 Dario Frigo (Ita) Fassa Bortolo
5 Mikel Zarrabeitia (Spa) ONCE-Eroski
6 Volodomir Gustov (Ukr) Fassa Bortolo                          0.03
7 Samuel Sanchez (Spa) Euskaltel-Euskadi                        0.18
8 David Latasa (Spa) Kelme-Costa Blanca
9 Joaquim Rodriguez (Spa) ONCE-Eroski
10 Jorg Jaksche (Ger) ONCE-Eroski
11 Axel Merckx (Bel) Lotto-Domo
12 Kim Kirchen (Lux) Fassa Bortolo                              0.46
13 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team fakta
14 Kurt Van De Wouwer (Bel) Quick Step-Davitamon
15 Jean-Cyril Robin (Fra) FDJeux.com
16 Koldo Gil Perez (Spa) ONCE-Eroski                            0.48
17 Didier Rous (Fra) Brioches La Boulangere
18 Oscar Pereiro Sio (Spa) Phonak Hearing Systems
19 Gilberto Simoni (Ita) Saeco-Longoni Sport
20 Claus Michael Moller (Den) Milaneza-MSS
21 Marcos Serrano (Spa) ONCE-Eroski
22 David Bernabeu (Spa) Milaneza-MSS
23 J?rgen Bo Petersen (Den) Team fakta
24 C?dric Fragniere (Swi) Credit Agricole
25 Ivan Parra (Col) Kelme-Costa Blanca
26 Sylvain Chavanel (Fra) Brioches La Boulangere                1.01
27 Max Van Heeswijk (Ned) US Postal presented by Berry Floor    1.58
28 Richard Virenque (Fra) Quick Step-Davitamon
29 Ren? J?rgensen (Den) Team fakta
30 Laurent Lefevre (Fra) Jean Delatour
31 Oscar Camenzind (Swi) Phonak Hearing Systems
32 Pedro Cardoso (Por) Milaneza-MSS
33 Marco Velo (Ita) Fassa Bortolo
34 Rui Miguel Sousa Barbosa (Por) Milaneza-MSS
35 Emmanuel Magnien (Fra) Brioches La Boulangere
36 Igor Astarloa (Spa) Saeco-Longoni Sport
37 J?r?me Pineau (Fra) Brioches La Boulangere
38 Stephane Goubert (Fra) Jean Delatour
39 Santiago Perez (Spa) Phonak Hearing Systems
40 Franck Vandenbroucke (Bel) Quick Step-Davitamon
41 Mirko Celestino (Ita) Saeco-Longoni Sport
42 Benoit Salmon (Fra) Phonak Hearing Systems
43 Ruben Diaz De Cerio (Spa) Euskaltel-Euskadi
44 S?bastien Joly (Fra) Jean Delatour
45 Stuart O'Grady (Aus) Credit Agricole                         3.19
46 Fr?d?ric Bessy (Fra) Cofidis Credit Par Telephone
47 Fabian Jeker (Swi) Milaneza-MSS
48 Nico Mattan (Bel) Cofidis Credit Par Telephone
49 Walter Beneteau (Fra) Brioches La Boulangere
50 Udo B?lts (Ger) Gerolsteiner
51 Gorka Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi
52 Franck Renier (Fra) Brioches La Boulangere
53 Carlos Sastre (Spa) Team CSC
54 Andrey Kashechkin (Kaz) Quick Step-Davitamon
55 Matthias Kessler (Ger) Team Telekom
56 Christophe Brandt (Bel) Lotto-Domo                           4.20
57 Sandy Casar (Fra) FDJeux.com
58 Laurent Brochard (Fra) Ag2R Prevoyance
59 Jordi Riera (Spa) Kelme-Costa Blanca
60 Unai Etxebarria (Ven) Euskaltel-Euskadi                      4.42
61 Mikel Astarloza (Spa) Ag2R Prevoyance
62 M?d?ric Clain (Fra) Cofidis Credit Par Telephone             6.50
63 Alexis Rodriguez (Spa) Kelme-Costa Blanca
64 Fabian Cancellara (Swi) Fassa Bortolo
65 Pavel Padrnos (Cze) US Postal presented by Berry Floor
66 Tyler Hamilton (USA) Team CSC
67 Fabrice Gougot (Fra) Phonak Hearing Systems
68 David Arroyo (Spa) ONCE-Eroski                               7.05
69 Tom Boonen (Bel) Quick Step-Davitamon                        7.35
70 Bobby Julich (USA) Team Telekom
71 Jens Voigt (Ger) Credit Agricole
72 Franck Bouyer (Fra) Brioches La Boulangere
73 Frank Schleck (Lux) Team CSC
74 Thomas Voeckler (Fra) Brioches La Boulangere
75 Benoit Joachim (Lux) US Postal presented by Berry Floor
76 Matthew Wilson (Aus) FDJeux.com
77 Christophe Oriol (Fra) Ag2R Prevoyance
78 Inigo Chaurreau (Spa) Ag2R Prevoyance                       10.49
79 Constantino Zaballa (Spa) Kelme-Costa Blanca
80 Lennie Kristensen (Den) Team CSC
81 Torsten Hiekmann (Ger) Team Telekom
82 Jos Alberto Martinez (Spa) Euskaltel-Euskadi
83 Josu Silloniz (Spa) Euskaltel-Euskadi
84 David Moncoutie (Fra) Cofidis Credit Par Telephone          13.23
85 Marius Sabaliauskas (Ltu) Saeco-Longoni Sport
86 Marek Rutkiewicz (Pol) Cofidis Credit Par Telephone         13.36
87 Nicola Loda (Ita) Fassa Bortolo
88 Koos Moerenhout (Ned) Lotto-Domo
89 Jorg Ludewig (Ger) Saeco-Longoni Sport                      14.14
90 Benoit Poilvet (Fra) Credit Agricole
91 Christophe Mengin (Fra) FDJeux.com
92 Antonio Cruz (USA) US Postal presented by Berry Floor
93 Aur?lien Clerc (Swi) Quick Step-Davitamon
94 Wilfried Cretskens (Bel) Quick Step-Davitamon
95 Philippe Gaumont (Fra) Cofidis Credit Par Telephone
96 Stefan Van Dijk (Ned) Lotto-Domo
97 Leon Van Bon (Ned) Lotto-Domo
98 Alessio Galletti (Ita) Saeco-Longoni Sport
99 Torsten Schmidt (Ger) Gerolsteiner
100 Christopher Jenner (NZl) Credit Agricole
101 Werner Riebenbauer (Aut) Team fakta
102 Robbie McEwen (Aus) Lotto-Domo
103 Aart Vierhouten (Ned) Lotto-Domo
104 Volker Ordowski (Ger) Gerolsteiner
105 Michael Skelde (Den) Team fakta
106 Danilo Hondo (Ger) Team Telekom
107 Lars Bak (Den) Team fakta
108 Alessandro Petacchi (Ita) Fassa Bortolo
109 Gorka Gerrikagoitia (Spa) Euskaltel-Euskadi
110 Alberto Lopez De Munain (Spa) Euskaltel-Euskadi
111 Guido Trenti (USA) Fassa Bortolo
112 Frank H?j (Den) Team fakta
113 Andy Flickinger (Fra) Ag2R Prevoyance
114 Ludovic Martin (Fra) Jean Delatour
115 Paulo Barroso (Por) Milaneza-MSS
116 Rui Lavarhinas (Por) Milaneza-MSS
117 Ronny Scholz (Ger) Gerolsteiner
118 Anthony Morin (Fra) Credit Agricole
119 David Canada (Spa) Quick Step-Davitamon
120 Mikel Pradera (Spa) ONCE-Eroski
121 Ludovic Turpin (Fra) Ag2R Prevoyance
122 Alexandre Usov (Blr) Phonak Hearing Systems
123 Nicolas Jalabert (Fra) Team CSC
124 Miguel Martinez (Fra) Phonak Hearing Systems
125 Alexandre Moos (Swi) Phonak Hearing Systems
126 Patrice Halgand (Fra) Jean Delatour
127 Rene Haselbacher (Aut) Gerolsteiner
128 Tristan Hoffman (Ned) Team CSC
129 Angel Castresana (Spa) ONCE-Eroski
130 C?dric Vasseur (Fra) Cofidis Credit Par Telephone
131 Isaac Galvez (Spa) Kelme-Costa Blanca
132 Nicolas Vogondy (Fra) FDJeux.com                           16.21
133 Yuriy Krivtsov (Ukr) Jean Delatour                         17.16
134 Eddy Seigneur (Fra) Jean Delatour
135 Sebastian Lang (Ger) Gerolsteiner                          19.16
136 Steffen Weigold (Ger) Gerolsteiner
137 Lizuarte Martins (Por) Milaneza-MSS
138 Mickael Pichon (Fra) FDJeux.com                            19.32
139 Damon Kluck (USA) US Postal presented by Berry Floor
140 Matthew White (Aus) US Postal presented by Berry Floor
141 Bradley Wiggins (GBr) FDJeux.com
142 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole
143 Baden Cooke (Aus) FDJeux.com
144 Thomas Eriksen (Den) Team CSC
145 Giosu? Bonomi (Ita) Saeco-Longoni Sport
146 Mario Aerts (Bel) Team Telekom
147 Guennadi Mikhailov (Rus) US Postal presented by Berry Fl
148 Nicolas Portal (Fra) Ag2R Prevoyance
149 Julian Winn (GBr) Team fakta                               24.59
150 Manuel Calvente (Spa) Team CSC
DNF Glenn D'hollander (Bel) Lotto-Domo
DNF St?phane Auge (Fra) Credit Agricole
DNF Andrei Kivilev (Kaz) Cofidis Credit Par Telephone
DNF Ivan Quaranta (Ita) Saeco-Longoni Sport
DNF Julian Usano (Spa) Kelme-Costa Blanca
DNF Daniele Nardello (Ita) Team Telekom

Overall rankings after stage 2:
1 Davide Rebellin (Ita) Gerolsteiner                     10:20:25
2 Alexandre Vinokourov (Kaz) Team Telekom                       0.03
3 Dario Frigo (Ita) Fassa Bortolo                               0.13
4 Mikel Zarrabeitia (Spa) ONCE-Eroski                           0.22
5 Alexandre Botcharov (Rus) Ag2R Prevoyance
6 Volodomir Gustov (Ukr) Fassa Bortolo                          0.26
7 Jorg Jaksche (Ger) ONCE-Eroski                                0.37
8 Joaquim Rodriguez (Spa) ONCE-Eroski                           0.45
9 David Latasa (Spa) Kelme-Costa Blanca                         0.46
10 Axel Merckx (Bel) Lotto-Domo                                 0.54
11 Samuel Sanchez (Spa) Euskaltel-Euskadi                       0.57
12 Kim Kirchen (Lux) Fassa Bortolo                              1.04
13 David Bernabeu (Spa) Milaneza-MSS                            1.05
14 Claus Michael Moller (Den) Milaneza-MSS                      1.06
15 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team fakta
16 Didier Rous (Fra) Brioches La Boulangere                     1.09
17 Oscar Pereiro Sio (Spa) Phonak Hearing Systems               1.11
18 Ivan Parra (Col) Kelme-Costa Blanca                          1.13
19 Gilberto Simoni (Ita) Saeco-Longoni Sport                    1.15
20 C?dric Fragniere (Swi) Credit Agricole
21 Jean-Cyril Robin (Fra) FDJeux.com
22 Kurt Van De Wouwer (Bel) Quick Step-Davitamon                1.16
23 Marcos Serrano (Spa) ONCE-Eroski                             1.19
24 Koldo Gil Perez (Spa) ONCE-Eroski                            1.20
25 Sylvain Chavanel (Fra) Brioches La Boulangere                1.22
26 J?rgen Bo Petersen (Den) Team fakta                          1.29
27 Emmanuel Magnien (Fra) Brioches La Boulangere                2.08
28 Igor Astarloa (Spa) Saeco-Longoni Sport                      2.11
29 Laurent Lefevre (Fra) Jean Delatour                          2.12
30 Franck Vandenbroucke (Bel) Quick Step-Davitamon              2.13
31 Oscar Camenzind (Swi) Phonak Hearing Systems                 2.14
32 Max Van Heeswijk (Ned) US Postal presented by Berry Floor    2.15
33 J?r?me Pineau (Fra) Brioches La Boulangere                   2.17
34 Benoit Salmon (Fra) Phonak Hearing Systems                   2.22
35 Pedro Cardoso (Por) Milaneza-MSS                             2.24
36 Marco Velo (Ita) Fassa Bortolo
37 S?bastien Joly (Fra) Jean Delatour                           2.25
38 Mirko Celestino (Ita) Saeco-Longoni Sport
39 Rui Miguel Sousa Barbosa (Por) Milaneza-MSS
40 Ren? J?rgensen (Den) Team fakta                              2.30
41 Santiago Perez (Spa) Phonak Hearing Systems                  2.32
42 Richard Virenque (Fra) Quick Step-Davitamon
43 Stephane Goubert (Fra) Jean Delatour                         2.35
44 Ruben Diaz De Cerio (Spa) Euskaltel-Euskadi                  2.37
45 Stuart O'Grady (Aus) Credit Agricole                         3.19
46 Nico Mattan (Bel) Cofidis Credit Par Telephone               3.20
47 Walter Beneteau (Fra) Brioches La Boulangere                 3.39
48 Carlos Sastre (Spa) Team CSC                                 3.41
49 Fabian Jeker (Swi) Milaneza-MSS                              3.46
50 Franck Renier (Fra) Brioches La Boulangere
51 Gorka Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi                       3.49
52 Fr?d?ric Bessy (Fra) Cofidis Credit Par Telephone            3.53
53 Udo B?lts (Ger) Gerolsteiner                                 3.55
54 Matthias Kessler (Ger) Team Telekom                          3.59
55 Andrey Kashechkin (Kaz) Quick Step-Davitamon                 4.21
56 Laurent Brochard (Fra) Ag2R Prevoyance                       4.25
57 Sandy Casar (Fra) FDJeux.com                                 4.34
58 Christophe Brandt (Bel) Lotto-Domo                           4.51
59 Jordi Riera (Spa) Kelme-Costa Blanca                         4.56
60 Unai Etxebarria (Ven) Euskaltel-Euskadi                      5.08
61 Mikel Astarloza (Spa) Ag2R Prevoyance                        5.12
62 Tyler Hamilton (USA) Team CSC                                6.59
63 Fabian Cancellara (Swi) Fassa Bortolo                        7.02
64 Pavel Padrnos (Cze) US Postal presented by Berry Floor       7.15
65 Fabrice Gougot (Fra) Phonak Hearing Systems                  7.20
66 Alexis Rodriguez (Spa) Kelme-Costa Blanca                    7.24
67 M?d?ric Clain (Fra) Cofidis Credit Par Telephone
68 David Arroyo (Spa) ONCE-Eroski                               7.37
69 Jens Voigt (Ger) Credit Agricole                             7.48
70 Bobby Julich (USA) Team Telekom                              7.55
71 Christophe Oriol (Fra) Ag2R Prevoyance                       7.56
72 Franck Bouyer (Fra) Brioches La Boulangere                   7.58
73 Tom Boonen (Bel) Quick Step-Davitamon                        8.01
74 Benoit Joachim (Lux) US Postal presented by Berry Floor      8.07
75 Thomas Voeckler (Fra) Brioches La Boulangere                 8.10
76 Frank Schleck (Lux) Team CSC                                 8.11
77 Matthew Wilson (Aus) FDJeux.com                              8.18
78 Torsten Hiekmann (Ger) Team Telekom                         11.08
79 Constantino Zaballa (Spa) Kelme-Costa Blanca                11.10
80 Jos Alberto Martinez (Spa) Euskaltel-Euskadi                11.18
81 Inigo Chaurreau (Spa) Ag2R Prevoyance                       11.25
82 Lennie Kristensen (Den) Team CSC                            11.27
83 Josu Silloniz (Spa) Euskaltel-Euskadi                       11.29
84 David Moncoutie (Fra) Cofidis Credit Par Telephone          13.45
85 Marius Sabaliauskas (Ltu) Saeco-Longoni Sport               13.53
86 Marek Rutkiewicz (Pol) Cofidis Credit Par Telephone         13.58
87 Koos Moerenhout (Ned) Lotto-Domo                            14.09
88 Alessandro Petacchi (Ita) Fassa Bortolo                     14.15
89 Nicola Loda (Ita) Fassa Bortolo                             14.24
90 Philippe Gaumont (Fra) Cofidis Credit Par Telephone         14.26
91 Mikel Pradera (Spa) ONCE-Eroski                             14.27
92 Patrice Halgand (Fra) Jean Delatour                         14.32
93 Angel Castresana (Spa) ONCE-Eroski                          14.33
94 Nicolas Jalabert (Fra) Team CSC                             14.35
95 David Canada (Spa) Quick Step-Davitamon
96 C?dric Vasseur (Fra) Cofidis Credit Par Telephone           14.36
97 Alexandre Usov (Blr) Phonak Hearing Systems                 14.37
98 Alexandre Moos (Swi) Phonak Hearing Systems                 14.38
99 Guido Trenti (USA) Fassa Bortolo                            14.42
100 Werner Riebenbauer (Aut) Team fakta
101 Ronny Scholz (Ger) Gerolsteiner                            14.43
102 Frank H?j (Den) Team fakta                                 14.44
103 Volker Ordowski (Ger) Gerolsteiner
104 Tristan Hoffman (Ned) Team CSC                             14.45
105 Christophe Mengin (Fra) FDJeux.com                         14.46
106 Ludovic Turpin (Fra) Ag2R Prevoyance
107 Miguel Martinez (Fra) Phonak Hearing Systems               14.47
108 Ludovic Martin (Fra) Jean Delatour
109 Aart Vierhouten (Ned) Lotto-Domo                           14.48
110 Rui Lavarhinas (Por) Milaneza-MSS
111 Stefan Van Dijk (Ned) Lotto-Domo
112 Christopher Jenner (NZl) Credit Agricole                   14.49
113 Antonio Cruz (USA) US Postal presented by Berry Floor
114 Benoit Poilvet (Fra) Credit Agricole                       14.51
115 Anthony Morin (Fra) Credit Agricole
116 Paulo Barroso (Por) Milaneza-MSS
117 Leon Van Bon (Ned) Lotto-Domo
118 Robbie McEwen (Aus) Lotto-Domo                             14.52
119 Torsten Schmidt (Ger) Gerolsteiner                         14.53
120 Jorg Ludewig (Ger) Saeco-Longoni Sport
121 Aur?lien Clerc (Swi) Quick Step-Davitamon                  14.54
122 Alberto Lopez De Munain (Spa) Euskaltel-Euskadi            14.56
123 Michael Skelde (Den) Team fakta                            14.57
124 Wilfried Cretskens (Bel) Quick Step-Davitamon
125 Andy Flickinger (Fra) Ag2R Prevoyance                      14.59
126 Gorka Gerrikagoitia (Spa) Euskaltel-Euskadi
127 Lars Bak (Den) Team fakta                                  15.08
128 Rene Haselbacher (Aut) Gerolsteiner                        15.22
129 Isaac Galvez (Spa) Kelme-Costa Blanca                      15.36
130 Danilo Hondo (Ger) Team Telekom                            15.46
131 Nicolas Vogondy (Fra) FDJeux.com                           16.54
132 Eddy Seigneur (Fra) Jean Delatour                          17.35
133 Yuriy Krivtsov (Ukr) Jean Delatour                         17.44
134 Alessio Galletti (Ita) Saeco-Longoni Sport                 19.29
135 Sebastian Lang (Ger) Gerolsteiner                          19.39
136 Thor Hushovd (Nor) Credit Agricole                         19.41
137 Bradley Wiggins (GBr) FDJeux.com                           19.51
138 Lizuarte Martins (Por) Milaneza-MSS                        19.56
139 Mickael Pichon (Fra) FDJeux.com                            20.01
140 Thomas Eriksen (Den) Team CSC                              20.02
141 Nicolas Portal (Fra) Ag2R Prevoyance                       20.05
142 Mario Aerts (Bel) Team Telekom                             20.08
143 Steffen Weigold (Ger) Gerolsteiner                         20.09
144 Matthew White (Aus) US Postal presented by Berry Floor     20.10
145 Damon Kluck (USA) US Postal presented by Berry Floor       20.14
146 Guennadi Mikhailov (Rus) US Postal presented by Berry Fl   20.18
147 Giosu? Bonomi (Ita) Saeco-Longoni Sport                    20.21
148 Baden Cooke (Aus) FDJeux.com                               21.13
149 Manuel Calvente (Spa) Team CSC                             25.50
150 Julian Winn (GBr) Team fakta                               25.54

Your comments
Your comments
sign up or login to post a comment