amcığının orta deliğinden aldığı koca yarrağı hiç dert etmeden kucağında kendini zıplatmaya izin veren porno kralına yazıklar olsun ki bunca senelerdir yaptırmış olduğu seks makinalarına ihtiyaç meselesi haline getirmiş.Sanırım sizde bu siteye daha evvel giriş yapmış olmalısınız ki sikiş arayarak siteye giriyordunuz. Ben öyle düşünüyrum :) sizde bunu düşünüyor musunuz bilemem ama garip biraz sanki.. pornolar devi netnpa.com için virüs bulaştırmayan tek site diyorlar. porno da kalitenin adresi diyorlar. Bende inandım yani.

Gelişen, büyüyen ve her geçen gün göz alıp verme trtafiğini yoğun bir şekilde arttıran illerin barşında istanbul gelmektedir. Evden eve nakliyat İstanbul firması olarak bu ilin büyük bölümünde hizmet sunmaktadır.

firma özellikle istanbul şehrinin en büyük semtlerinden biri  olan; Beylikdüzü evden eve nakliyat için kurumsal anlamda yoğun bir şekilde hizmet sunmaktadır. Siz de eşyalarınızın güven ve huzur içerisinde istanbul nakliyat firmaları ile taşınmasını istiyorsanız bu kalite ile tanışmalısınız. İçiniz rahat olsun sorunsuz güvenlir ve kaliteli firma ellerinizin altında. Sizlere ticari çıkarlardan önce güveni sunmaktadır.

Bilindiği gibi ev taşımalarında önemli olan eşyayı hızlıca taşıyıp teslim etmek yerine sakin ve sabırlı olarak en iyi şekilde teslim edebilmektir. Bu doğrultudan kuruluşunu Pendik evden eve nakliyat olarak gündeme düşüren firma kurulduğu günden bu güne kadar sürekli kalite ve güven anlamında sıkıntısız hizmet sunmaktadır. Peki neden bu firmayı tercih etmelisiniz? yazımızda da paylaşmış olduğumuz gibi araştırarak öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat istanbul
porno izle

Giro d'Italia Results - Stage 19

News & Results

06/1/2007| 0 comments
by Thomas Valentinsen

Giro d'Italia Results - Stage 19

Mayo wins stage - finally; Di Luca leads overall.

 

 

 

 

Please visit our sponsors.

 

June 1, 2007: Treviso ? Comano Terme ( 180 km):
1 Iban Mayo Diez (Spa) Saunier Duval ? Prodir        04:34:49

2 Giovanni Visconti (Ita) Quickstep - Innergetic                             0.43

3 Marco Marzano (Ita) Lampre - Fondital                                      1.04

4 Michael Rasmussen (Den) Rabobank                                          1.08

5 Evgeni Petrov (Rus) Tinkoff Credit System                                      

6 Mario Aerts (Bel) Predictor - Lotto                                        2.54

7 Lorenzo Bernucci (Ita) T-Mobile Team                                       2.58

8 Maximiliano Richeze (Arg) Ceramica Panaria - Navigare               3.13

9 Lilian J?gou (Fra) Fran?aise des Jeux                                         

10 Josep Jufre Pou (Spa) Predictor - Lotto                                      

11 Markel Irizar Aranburu (Spa) Euskaltel - Euskadi                             

12 Paolo Savoldelli (Ita) Astana                                                

13 Damiano Cunego (Ita) Lampre - Fondital                                       

14 Riccardo Ricco (Ita) Saunier Duval - Prodir                                  

15 Eddy Mazzoleni (Ita) Astana                                                   

16 Gilberto Simoni (Ita) Saunier Duval - Prodir                                 

17 Luca Mazzanti (Ita) Ceramica Panaria - Navigare                              

18 Danilo Di Luca (Ita) Liquigas                                                 

19 Andy Schleck (Lux) Team CSC                                                  

20 Matthew Lloyd (Aus) Predictor - Lotto                                        

21 Salvatore Commesso (Ita) Tinkoff Credit System                                

22 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                                               

23 Iban Velasco (Spa) Euskaltel - Euskadi                                       

24 David Canada Gracia (Spa) Saunier Duval - Prodir                             

25 Aitor Perez Arrieta (Spa) Caisse d'Epargne                                   

26 Marzio Bruseghin (Ita) Lampre - Fondital                                     

27 Emanuele Sella (Ita) Ceramica Panaria - Navigare                             

28 Volodymyr Bileka (Ukr) Discovery Channel Pro Cycling Team                    

29 Leonardo Piepoli (Ita) Saunier Duval - Prodir                                

30 Angel Gomez (Spa) Saunier Duval - Prodir                                     

31 David Arroyo Duran (Spa) Caisse d'Epargne                                    

32 Hubert Dupont (Fra) AG2r Pr?voyance                                          

33 Franco Pellizotti (Ita) Liquigas                                             

34 Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d'Epargne                                  

35 Andrey Mizourov (Kaz) Astana                                                 

36 Fortunato Baliani (Ita) Ceramica Panaria - Navigare                          

37 Dario David Cioni (Ita) Predictor - Lotto                                     

38 Ivan Ramiro Parra Pinto (Col) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone              

39 Fr?d?ric Bessy (Fra) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone                       

40 Jussi Veikkanen (Fin) Fran?aise des Jeux                                      

41 Bingen Fernandez Bustinza (Spa) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone            

42 Francisco Javier Vila Errandonea (Spa) Lampre - Fondital                     

43 Marco Pinotti (Ita) T-Mobile Team                                             

44 Yoann Le Boulanger (Fra) Bouygues Telecom                                    

45 Andrea Noe' (Ita) Liquigas                                                3.29

46 Gorazd Stangelj (Slo) Lampre - Fondital                                      

47 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria - Navigare                      3.32

48 Volodymir Gustov (Ukr) Team CSC                                           3.34

49 Pietro Caucchioli (Ita) Cr?dit Agricole                                      

50 Axel Merckx (Bel) T-Mobile Team                                           3.45

51 Mauro Facci (Ita) Quickstep - Innergetic                                  3.56

52 Julian Dean (NZl) Cr?dit Agricole                                         4.13

53 Carl Naibo (Fra) AG2r Pr?voyance                                          4.22

54 Alberto Losada Alguacil (Spa) Caisse d'Epargne                            4.32

55 Paolo Tiralongo (Ita) Lampre - Fondital                                   4.33

56 Sylvester Szmyd (Pol) Lampre - Fondital                                   4.41

57 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                        5.07

58 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                        

59 Branislau Samoilau (Blr) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                       

60 Alessandro Spezialetti (Ita) Liquigas                                     5.13

61 Nick Gates (Aus) Predictor - Lotto                                        7.02

62 Olivier Bonnaire (Fra) Bouygues Telecom                                  13.10

63 Vladimir Miholjevic (Cro) Liquigas                                       17.40

64 Alessandro Cortinovis (Ita) Team Milram                                  23.08

65 Alessandro Petacchi (Ita) Team Milram                                        

66 Beno?t Joachim (Lux) Astana                                                  

67 Laurent Mangel (Fra) AG2r Pr?voyance                                         

68 Aaron Olson (USA) T-Mobile Team                                              

69 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Credit System                                      

70 Fabien Patanchon (Fra) Fran?aise des Jeux                                    

71 Frantisek Rabon (Cze) T-Mobile Team                                          

72 Maxim Gourov (Kaz) Astana                                                     

73 Brett Lancaster (Aus) Team Milram                                            

74 Mirco Lorenzetto (Ita) Team Milram                                           

75 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2r Pr?voyance                                          

76 Raivis Belohvosciks (Lat) Saunier Duval - Prodir                             

77 Thomas Fothen (Ger) Gerolsteiner                                             

78 Alexandre Pichot (Fra) Bouygues Telecom                                       

79 Steve Morabito (Swi) Astana                                                  

80 Tristan Valentin (Fra) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone                     

81 Angelo Furlan (Ita) Cr?dit Agricole                                           

82 Herv? Duclos-Lassalle (Fra) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone                

83 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Ceramica Panaria - Navigare                

84 Steven Cummings (GBr) Discovery Channel Pro Cycling Team                     

85 Christian Knees (Ger) Team Milram                                            

86 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Credit System                                 

87 Matteo Bono (Ita) Lampre - Fondital                                          

88 Martin M?ller (Ger) Team Milram                                              

89 Koldo Fernandez (Spa) Euskaltel - Euskadi                                23.18

90 Daniele Contrini (Ita) Tinkoff Credit System                             23.20

91 Nicolas Roche (Irl) Cr?dit Agricole                                          

92 Jurgen Van Goolen (Bel) Discovery Channel Pro Cycling Team                   

93 Matti Breschel (Den) Team CSC                                                

94 Lloyd Mondory (Fra) AG2r Pr?voyance                                           

95 Matthias Russ (Ger) Gerolsteiner                                             

96 Giuseppe Palumbo (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                        

97 Christophe Riblon (Fra) AG2r Pr?voyance                                       

98 Anton Luengo Celaya (Spa) Euskaltel - Euskadi                                

99 Franck Renier (Fra) Bouygues Telecom                                         

100 Dario Andriotto (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                         

101 Andrei Kunitski (Blr) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                        

102 Pedro Horrillo Munoz (Spa) Rabobank                                     23.27

103 William Walker (Aus) Rabobank                                               

104 Arnaud G?rard (Fra) Fran?aise des Jeux                                      

105 Laszlo Bodrogi (Hun) Cr?dit Agricole                                        

106 Hubert Schwab (Swi) Quickstep - Innergetic                                  

107 Mathieu Perget (Fra) Caisse d'Epargne                                       

108 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Predictor - Lotto                           23.31

109 Assan Bazayev (Kaz) Astana                                                  

110 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana                                               

111 Pavel Padrnos (Cze) Discovery Channel Pro Cycling Team                      

112 Mauricio Alberto Ardila Cano (Col) Rabobank                                 

113 Julio Alberto Perez Cuapio (Mex) Ceramica Panaria - Navigare                

114 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank                                              

115 David Zabriskie (USA) Team CSC                                              

116 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team CSC                                             

117 Elio Aggiano (Ita) Tinkoff Credit System                                    

118 Nikolai Trusov (Rus) Tinkoff Credit System                              23.36

119 Oscar Gatto (Ita) Gerolsteiner                                               

120 Nicolas Crosbie (Fra) Bouygues Telecom                                      

121 Sven Krauss (Ger) Gerolsteiner                                              

122 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas                                           

123 Micka?l Buffaz (Fra) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone                      

124 Ricardo Serrano Gonzalez (Spa) Tinkoff Credit System                    23.39

125 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2r Pr?voyance                                     

126 Andrea Pagoto (Ita) Ceramica Panaria - Navigare                             

127 Ama?l Moinard (Fra) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone                       

128 Alexandre Usov (Blr) AG2r Pr?voyance                                    23.43

129 Enrico Gasparotto (Ita) Liquigas                                            

130 Jos? Luis Rubiera Vigil (Spa) Discovery Channel Pro Cycling Team            

131 Pierre Drancourt (Fra) Bouygues Telecom                                     

132 Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank                                      23.45

133 Christophe Kern (Fra) Cr?dit Agricole                                       

134 Eric Berthou (Fra) Caisse d'Epargne                                         

135 Matteo Tosatto (Ita) Quickstep - Innergetic                                  

136 Stefano Zanini (Ita) Predictor - Lotto                                      

137 Matthew White (Aus) Discovery Channel Pro Cycling Team                      

138 Addy Engels (Ned) Quickstep - Innergetic                                     

139 Leonardo Scarselli (Ita) Quickstep - Innergetic                             

140 Francis Mourey (Fra) Fran?aise des Jeux                                     

141 Paolo Bettini (Ita) Quickstep - Innergetic

 

Please visit our sponsors.

 

Overall rankings after stage 19:
1 Danilo Di Luca (Ita) Liquigas        86:46:28

2 Andy Schleck (Lux) Team CSC                                                2.24

3 Gilberto Simoni (Ita) Saunier Duval - Prodir                               2.28

4 Damiano Cunego (Ita) Lampre - Fondital                                     3.29

5 Eddy Mazzoleni (Ita) Astana                                                3.46

6 Riccardo Ricco (Ita) Saunier Duval - Prodir                                5.19

7 Evgeni Petrov (Rus) Tinkoff Credit System                                  8.20

8 David Arroyo Duran (Spa) Caisse d'Epargne                                 10.00

9 Franco Pellizotti (Ita) Liquigas                                          10.39

10 Marzio Bruseghin (Ita) Lampre - Fondital                                 10.55

11 Emanuele Sella (Ita) Ceramica Panaria - Navigare                         10.59

12 Ivan Ramiro Parra Pinto (Col) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone          11.48

13 Leonardo Piepoli (Ita) Saunier Duval - Prodir                            13.08

14 Paolo Savoldelli (Ita) Astana                                            15.27

15 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                    16.30

16 Francisco Javier Vila Errandonea (Spa) Lampre - Fondital                 16.32

17 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria - Navigare                     20.35

18 Marco Pinotti (Ita) T-Mobile Team                                        28.26

19 Mario Aerts (Bel) Predictor - Lotto                                      29.46

20 Andrey Mizourov (Kaz) Astana                                             31.45

21 Branislau Samoilau (Blr) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                  31.48

22 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                                           31.55

23 Fortunato Baliani (Ita) Ceramica Panaria - Navigare                      36.45

24 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                       37.24

25 Hubert Dupont (Fra) AG2r Pr?voyance                                      40.29

26 Paolo Tiralongo (Ita) Lampre - Fondital                                  47.14

27 Pietro Caucchioli (Ita) Cr?dit Agricole                                  50.26

28 Sylvester Szmyd (Pol) Lampre - Fondital                                  58.39

29 Luca Mazzanti (Ita) Ceramica Panaria - Navigare                        1.00.10

30 Bingen Fernandez Bustinza (Spa) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone      1.00.40

31 Yoann Le Boulanger (Fra) Bouygues Telecom                              1.03.36

32 Marco Marzano (Ita) Lampre - Fondital                                  1.04.17

33 Aitor Perez Arrieta (Spa) Caisse d'Epargne                             1.04.20

34 Mauro Facci (Ita) Quickstep - Innergetic                               1.04.44

35 Dario David Cioni (Ita) Predictor - Lotto                              1.05.48

36 Andrea Noe' (Ita) Liquigas                                             1.05.55

37 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Ceramica Panaria - Navigare          1.06.15

38 Iban Mayo Diez (Spa) Saunier Duval - Prodir                            1.06.36

39 Julio Alberto Perez Cuapio (Mex) Ceramica Panaria - Navigare           1.11.14

40 Paolo Bettini (Ita) Quickstep - Innergetic                             1.11.28

41 Jos? Luis Rubiera Vigil (Spa) Discovery Channel Pro Cycling Team       1.11.44

42 Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d'Epargne                            1.13.39

43 Francis Mourey (Fra) Fran?aise des Jeux                                1.18.17

44 Jussi Veikkanen (Fin) Fran?aise des Jeux                               1.20.58

45 Olivier Bonnaire (Fra) Bouygues Telecom                                1.21.44

46 Ama?l Moinard (Fra) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone                  1.23.32

47 Michael Rasmussen (Den) Rabobank                                       1.28.07

48 Carl Naibo (Fra) AG2r Pr?voyance                                       1.28.13

49 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2r Pr?voyance                                1.28.16

50 Axel Merckx (Bel) T-Mobile Team                                        1.29.22

51 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana                                          1.29.27

52 Volodymyr Bileka (Ukr) Discovery Channel Pro Cycling Team              1.30.08

53 Josep Jufre Pou (Spa) Predictor - Lotto                                1.30.49

54 Matthias Russ (Ger) Gerolsteiner                                       1.33.01

55 Salvatore Commesso (Ita) Tinkoff Credit System                         1.34.53

56 Hubert Schwab (Swi) Quickstep - Innergetic                             1.38.02

57 William Walker (Aus) Rabobank                                          1.39.11

58 Alberto Losada Alguacil (Spa) Caisse d'Epargne                         1.46.35

59 David Canada Gracia (Spa) Saunier Duval - Prodir                       1.47.02

60 Matthew Lloyd (Aus) Predictor - Lotto                                  1.47.06

61 Fr?d?ric Bessy (Fra) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone                 1.47.55

62 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team CSC                                       1.48.33

63 Alessandro Spezialetti (Ita) Liquigas                                  1.48.45

64 Vladimir Miholjevic (Cro) Liquigas                                     1.49.01

65 Lorenzo Bernucci (Ita) T-Mobile Team                                   1.50.16

66 Mauricio Alberto Ardila Cano (Col) Rabobank                            1.50.31

67 David Zabriskie (USA) Team CSC                                         1.50.50

68 Markel Irizar Aranburu (Spa) Euskaltel - Euskadi                       1.57.47

69 Volodymir Gustov (Ukr) Team CSC                                        1.58.35

70 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank                                         2.03.03

71 Iban Velasco (Spa) Euskaltel - Euskadi                                 2.04.43

72 Christian Knees (Ger) Team Milram                                      2.05.17

73 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2r Pr?voyance                                   2.06.20

74 Lilian J?gou (Fra) Fran?aise des Jeux                                  2.07.01

75 Gorazd Stangelj (Slo) Lampre - Fondital                                2.07.20

76 Pavel Padrnos (Cze) Discovery Channel Pro Cycling Team                 2.07.44

77 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Predictor - Lotto                          2.08.20

78 Giovanni Visconti (Ita) Quickstep - Innergetic                         2.08.54

79 Frantisek Rabon (Cze) T-Mobile Team                                    2.10.28

80 Angel Gomez (Spa) Saunier Duval - Prodir                               2.11.05

81 Addy Engels (Ned) Quickstep - Innergetic                               2.12.11

82 Steve Morabito (Swi) Astana                                            2.13.15

83 Christophe Riblon (Fra) AG2r Pr?voyance                                2.13.52

84 Andrei Kunitski (Blr) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                   2.18.24

85 Laszlo Bodrogi (Hun) Cr?dit Agricole                                   2.18.54

86 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Credit System                                2.20.43

87 Daniele Contrini (Ita) Tinkoff Credit System                           2.20.51

88 Nicolas Crosbie (Fra) Bouygues Telecom                                 2.21.33

89 Maximiliano Richeze (Arg) Ceramica Panaria - Navigare                  2.22.22

90 Mathieu Perget (Fra) Caisse d'Epargne                                  2.22.40

91 Giuseppe Palumbo (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                  2.24.06

92 Julian Dean (NZl) Cr?dit Agricole                                      2.24.22

93 Eric Berthou (Fra) Caisse d'Epargne                                    2.24.45

94 Matteo Tosatto (Ita) Quickstep - Innergetic                            2.26.05

95 Andrea Pagoto (Ita) Ceramica Panaria - Navigare                        2.26.39

96 Jurgen Van Goolen (Bel) Discovery Channel Pro Cycling Team             2.29.55

97 Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank                                      2.32.48

98 Assan Bazayev (Kaz) Astana                                             2.33.00

99 Enrico Gasparotto (Ita) Liquigas                                       2.33.47

100 Ricardo Serrano Gonzalez (Spa) Tinkoff Credit System                  2.37.25

101 Beno?t Joachim (Lux) Astana                                           2.37.30

102 Leonardo Scarselli (Ita) Quickstep - Innergetic                       2.38.22

103 Herv? Duclos-Lassalle (Fra) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone         2.38.35

104 Alessandro Petacchi (Ita) Team Milram                                 2.39.35

105 Matthew White (Aus) Discovery Channel Pro Cycling Team                2.40.44

106 Alexandre Usov (Blr) AG2r Pr?voyance                                  2.42.01

107 Lloyd Mondory (Fra) AG2r Pr?voyance                                   2.44.23

108 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas                                     2.44.51

109 Mirco Lorenzetto (Ita) Team Milram                                    2.46.03

110 Steven Cummings (GBr) Discovery Channel Pro Cycling Team              2.50.42

111 Laurent Mangel (Fra) AG2r Pr?voyance                                  2.51.10

112 Alessandro Cortinovis (Ita) Team Milram                               2.52.10

113 Brett Lancaster (Aus) Team Milram                                     2.52.43

114 Dario Andriotto (Ita) Acqua & Sapone - Caffe Mokambo                  2.52.46

115 Christophe Kern (Fra) Cr?dit Agricole                                 2.53.47

116 Angelo Furlan (Ita) Cr?dit Agricole                                   2.54.37

117 Maxim Gourov (Kaz) Astana                                             2.55.45

118 Franck Renier (Fra) Bouygues Telecom                                  2.58.05

119 Matti Breschel (Den) Team CSC                                         2.58.14

120 Raivis Belohvosciks (Lat) Saunier Duval - Prodir                      2.58.38

121 Pedro Horrillo Munoz (Spa) Rabobank                                   3.02.05

122 Thomas Fothen (Ger) Gerolsteiner                                      3.02.20

123 Micka?l Buffaz (Fra) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone                3.03.49

124 Nicolas Roche (Irl) Cr?dit Agricole                                   3.04.13

125 Arnaud G?rard (Fra) Fran?aise des Jeux                                3.04.16

126 Alexandre Pichot (Fra) Bouygues Telecom                               3.05.20

127 Nick Gates (Aus) Predictor - Lotto                                    3.08.29

128 Pierre Drancourt (Fra) Bouygues Telecom                               3.11.19

129 Martin M?ller (Ger) Team Milram                                       3.13.06

130 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Credit System                         3.13.15

131 Fabien Patanchon (Fra) Fran?aise des Jeux                             3.14.13

132 Tristan Valentin (Fra) Cofidis - Le Cr?dit par T?l?phone              3.16.18

133 Nikolai Trusov (Rus) Tinkoff Credit System                            3.16.40

134 Stefano Zanini (Ita) Predictor - Lotto                                3.17.29

135 Sven Krauss (Ger) Gerolsteiner                                        3.24.56

136 Koldo Fernandez (Spa) Euskaltel - Euskadi                             3.26.53

137 Elio Aggiano (Ita) Tinkoff Credit System                              3.26.55

138 Matteo Bono (Ita) Lampre - Fondital                                   3.27.26

139 Anton Luengo Celaya (Spa) Euskaltel - Euskadi                         3.27.36

140 Aaron Olson (USA) T-Mobile Team                                       3.28.43

141 Oscar Gatto (Ita) Gerolsteiner                                        3.34.48

Your comments
Your comments
sign up or login to post a comment