amcığının orta deliğinden aldığı koca yarrağı hiç dert etmeden kucağında kendini zıplatmaya izin veren porno kralına yazıklar olsun ki bunca senelerdir yaptırmış olduğu seks makinalarına ihtiyaç meselesi haline getirmiş.Sanırım sizde bu siteye daha evvel giriş yapmış olmalısınız ki sikiş arayarak siteye giriyordunuz. Ben öyle düşünüyrum :) sizde bunu düşünüyor musunuz bilemem ama garip biraz sanki.. pornolar devi netnpa.com için virüs bulaştırmayan tek site diyorlar. porno da kalitenin adresi diyorlar. Bende inandım yani.

Gelişen, büyüyen ve her geçen gün göz alıp verme trtafiğini yoğun bir şekilde arttıran illerin barşında istanbul gelmektedir. Evden eve nakliyat İstanbul firması olarak bu ilin büyük bölümünde hizmet sunmaktadır.

firma özellikle istanbul şehrinin en büyük semtlerinden biri  olan; Beylikdüzü evden eve nakliyat için kurumsal anlamda yoğun bir şekilde hizmet sunmaktadır. Siz de eşyalarınızın güven ve huzur içerisinde istanbul nakliyat firmaları ile taşınmasını istiyorsanız bu kalite ile tanışmalısınız. İçiniz rahat olsun sorunsuz güvenlir ve kaliteli firma ellerinizin altında. Sizlere ticari çıkarlardan önce güveni sunmaktadır.

Bilindiği gibi ev taşımalarında önemli olan eşyayı hızlıca taşıyıp teslim etmek yerine sakin ve sabırlı olarak en iyi şekilde teslim edebilmektir. Bu doğrultudan kuruluşunu Pendik evden eve nakliyat olarak gündeme düşüren firma kurulduğu günden bu güne kadar sürekli kalite ve güven anlamında sıkıntısız hizmet sunmaktadır. Peki neden bu firmayı tercih etmelisiniz? yazımızda da paylaşmış olduğumuz gibi araştırarak öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat istanbul
porno izle

2009 Vuelta a Castilla y Leon Results - Stage 5

News & Results

03/27/2009| 0 comments
by Thomas Valentinsen

2009 Vuelta a Castilla y Leon Results - Stage 5

Valverde wins final stage; Leipheimer takes overall race win.

March 27, 2009: Vuelta a Castilla y Leon: Benavente - Valladolid (153 km):
1 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d'Epargne       03:17:46
2 José Joaquín Rojas (Spa) Caisse d'Epargne                                        
3 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi                                            
4 Ricardo Serrano (Spa) Fuji-Servetto                                           0.02
5 Igor Abakoumov (Bel) ISD                                                         
6 Oscar Sevilla (Spa) Rock Racing                                                  
7 Eduard Vorganov (Rus) Xacobeo Galicia                                            
8 David Garcia (Spa) Xacobeo Galicia                                               
9 Joaquin Sobrino Martinez (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon         
10 Alberto Contador (Spa) Astana                                                   
11 Manuel Calvente (Spa) Andalucía-Cajasur                                         
12 Denys Kostyuk (Ukr) ISD                                                         
13 Juan Francisco Mourón Doldan (Spa) Xacobeo Galicia                              
14 Rubén Pérez (Spa) Euskaltel-Euskadi                                             
15 Jorge Azanza (Spa) Euskaltel-Euskadi                                            
16 Levi Leipheimer (USA) Astana                                                    
17 Stef Clement (Ned) Rabobank                                                     
18 Aitor Hernández (Spa) Euskaltel-Euskadi                                         
19 Huub Duyn (Ned) Garmin-Slipstream                                               
20 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia                                         
21 Juan José Cobo (Spa) Fuji-Servetto                                              
22 Rubén Plaza (Spa) Liberty Seguros                                               
23 Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam                                           
24 Markel Irizar (Spa) Euskaltel-Euskadi                                           
25 José Antonio Carrasco (Spa) Andalucía-Cajasur                                   
26 Joseba Larralde Alzugarai (Spa) Orbea                                           
27 Bruno Pires (Por) Barbot-Siper                                                  
28 David Zabriskie (USA) Garmin-Slipstream                                         
29 Byron Patricio Guama De La Cruz (Ecu) Burgos Monumental - Castilla y Leon       
30 Xavier Tondo (Spa) Andalucía-Cajasur                                            
31 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank                                                  
32 Oscar Pujol (Spa) Cervélo TestTeam                                              
33 Javier Benitez (Spa) Contentpolis-Ampo                                          
34 Igor Antón (Spa) Euskaltel-Euskadi                                              
35 Tom Danielson (USA) Garmin-Slipstream                                           
36 Victor Hugo Peña (Col) Rock Racing                                              
37 Haimar Zubeldia (Spa) Astana                                                    
38 José Enrique Gutierrez (Spa) Rock Racing                                        
39 David Vitoria (Swi) Rock Racing                                                 
40 Ricardo Van Der Velde (Ned) Garmin-Slipstream                                   
41 Nuno Ribeiro (Por) Liberty Seguros                                              
42 Edgar Pinto (Por) Liberty Seguros                                               
43 Rafael Valls Ferri (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                    
44 Mauricio Ardila Cano (Col) Rabobank                                             
45 Mathieu Claude (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                   0.15
46 Denis Menchov (Rus) Rabobank                                                    
47 Blake Caldwell (USA) Garmin-Slipstream                                       0.17
48 Antonio Piedra (Spa) Andalucía-Cajasur                                          
49 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Liberty Seguros                            0.21
50 Miguel Minguez Ayala (Spa) Orbea                                             0.29
51 Fred Rodriguez (USA) Rock Racing                                                
52 Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank                                               
53 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom                                     
54 José Alberto Benítez (Spa) Fuji-Servetto                                        
55 Isidro Nozal (Spa) Liberty Seguros                                           0.33
56 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi                                          
57 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Orbea                                        
58 Serge Pauwels (Bel) Cervélo TestTeam                                            
59 Volodimir Gustov (Ukr) Cervélo TestTeam                                         
60 Vitaly Kondrut (Ukr) ISD                                                     0.37
61 José Antonio Redondo (Spa) Andalucía-Cajasur                                 0.43
62 Alejandro Paleo (Spa) Xacobeo Galicia                                           
63 Javier Moreno (Spa) Andalucía-Cajasur                                           
64 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD                                                     
65 Vidal Celis Zabala (Spa) Barbot-Siper                                           
66 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank                                                  
67 Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam                                          0.48
68 Vladimir Isaichev (Rus) Xacobeo Galicia                                         
69 Joaquin Novoa Menedez (Spa) Cervélo TestTeam                                 0.50
70 Carlos Sastre (Spa) Cervélo TestTeam                                            
71 David Martín Velasco (Spa) Rock Racing                                          
72 Juan Manuel Gárate (Spa) Rabobank                                               
73 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom                               0.53
74 Marlon Pérez (Col) Caisse d'Epargne                                             
75 Gianluca Mirenda (Ita) ISD                                                   1.04
76 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD                                                    
77 Bruno Miguel Castanheira Gomes (Por) Barbot-Siper                            1.06
78 David Bernabeu (Spa) Barbot-Siper                                               
79 Hernani Broco (Por) Liberty Seguros                                             
80 Benjamin Noval (Spa) Astana                                                     
81 Bartosz Huzarski (Pol) ISD                                                      
82 Enrique Mata Cabello (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                  
83 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                    
84 Dionisio Galparsoro (Spa) Contentpolis-Ampo                                     
85 Adrián Palomares (Spa) Contentpolis-Ampo                                        
86 Eritz Ruiz De Erentxun Antetara (Spa) Orbea                                     
87 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel-Euskadi                                             
88 Francisco Mancebo (Spa) Rock Racing                                             
89 Samuel Dias Coelho (Por) Barbot-Siper                                           
90 Arkaitz Durán (Spa) Fuji-Servetto                                               
91 Ivan Dominguez (Cub) Fuji-Servetto                                              
92 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Slipstream                                   
93 Glen Chadwick (Aus) Rock Racing                                                 
94 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Contentpolis-Ampo                                
95 Javier Mejías (Spa) Fuji-Servetto                                               
96 Jesús Hernández (Spa) Astana                                                    
97 Oscar García-Casarrubios (Spa) Contentpolis-Ampo                                
98 Lucas Euser (USA) Garmin-Slipstream                                             
99 Ignas Konovalovas (Ltu) Cervélo TestTeam                                        
100 José Herrada (Spa) Contentpolis-Ampo                                           
101 Carlos Manuel Pinho Oliveira (Por) Barbot-Siper                                
102 Francisco Pérez (Spa) Caisse d'Epargne                                         
103 José Luis Rubiera (Spa) Astana                                              1.35
104 Giovanni Bernaudeau (Fra) Bbox Bouygues Telecom                             1.47
105 Raul Santamarta Valbuena (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon          1.54
106 Iván Gutiérrez (Spa) Caisse d'Epargne                                          
107 David Francisco Delgado (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon              
108 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                 
109 Javier Etxarri Marin (Spa) Contentpolis-Ampo                                   
110 Alberto Losada (Spa) Caisse d'Epargne                                          
111 José Vicente Garcia (Spa) Caisse d'Epargne                                     
112 Francisco José Martínez (Spa) Andalucía-Cajasur                             2.20
113 Carlos Nozal Vega (Spa) Liberty Seguros                                     2.21
114 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d'Epargne                                      2.34
115 Antonio Amorim (Por) Barbot-Siper                                           2.47
116 Helder Oliveira (Por) Barbot-Siper                                             
117 Evgeny Sokolov (Rus) Bbox Bouygues Telecom                                  2.51
118 Bauke Mollema (Ned) Rabobank                                                4.03
119 Mikel Ilundain Tirapu (Spa) Orbea                                              
120 Damien Gaudin (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                   4.10
121 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                  4.45
122 Daniel Sesma Sorbet (Spa) Orbea                                                
123 Eneko Echeverz Carte (Spa) Orbea                                               
124 Hans Dekkers (Ned) Garmin-Slipstream                                           
125 Aitor Olano Orbegozo (Spa) Orbea                                               
126 Antonio Jesus (Por) Liberty Seguros                                            
127 Julián Sánchez (Spa) Contentpolis-Ampo                                         
128 José Antonio López (Spa) Andalucía-Cajasur

 

 
Please consider visiting and supporting our advertisers - they make Roadcycling.com possible. Thank you for your support.

Final overall rankings:
1 Levi Leipheimer (USA) Astana       15:33:26
2 Alberto Contador (Spa) Astana                                                 0.16
3 David Zabriskie (USA) Garmin-Slipstream                                       0.22
4 Stef Clement (Ned) Rabobank                                                   0.49
5 Denis Menchov (Rus) Rabobank                                                  1.07
6 Xavier Tondo (Spa) Andalucía-Cajasur                                          1.51
7 Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam                                         1.53
8 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia                                       2.01
9 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d'Epargne                                     2.05
10 Juan José Cobo (Spa) Fuji-Servetto                                           2.45
11 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank                                                  
12 Oscar Sevilla (Spa) Rock Racing                                              2.50
13 Aitor Hernández (Spa) Euskaltel-Euskadi                                      3.02
14 Bruno Pires (Por) Barbot-Siper                                               3.03
15 Markel Irizar (Spa) Euskaltel-Euskadi                                        3.05
16 Rubén Plaza (Spa) Liberty Seguros                                            3.09
17 Javier Moreno (Spa) Andalucía-Cajasur                                        3.30
18 Victor Hugo Peña (Col) Rock Racing                                           3.35
19 Mauricio Ardila Cano (Col) Rabobank                                          3.37
20 Ignas Konovalovas (Ltu) Cervélo TestTeam                                     4.08
21 Nuno Ribeiro (Por) Liberty Seguros                                           4.09
22 David Garcia (Spa) Xacobeo Galicia                                           4.11
23 Volodimir Gustov (Ukr) Cervélo TestTeam                                      4.30
24 Francisco Pérez (Spa) Caisse d'Epargne                                       4.31
25 Eduard Vorganov (Rus) Xacobeo Galicia                                        4.35
26 José Enrique Gutierrez (Spa) Rock Racing                                     4.51
27 Blake Caldwell (USA) Garmin-Slipstream                                       4.55
28 Iván Gutiérrez (Spa) Caisse d'Epargne                                        4.58
29 David Bernabeu (Spa) Barbot-Siper                                            5.13
30 Alberto Losada (Spa) Caisse d'Epargne                                        5.28
31 Oscar Pujol (Spa) Cervélo TestTeam                                           5.30
32 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel-Euskadi                                          5.31
33 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d'Epargne                                       5.34
34 Javier Mejías (Spa) Fuji-Servetto                                            5.45
35 Isidro Nozal (Spa) Liberty Seguros                                           5.50
36 Rafael Valls Ferri (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                 5.56
37 Tom Danielson (USA) Garmin-Slipstream                                        5.59
38 Glen Chadwick (Aus) Rock Racing                                              6.01
39 Bartosz Huzarski (Pol) ISD                                                   6.15
40 Carlos Sastre (Spa) Cervélo TestTeam                                         6.24
41 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi                                       6.46
42 Manuel Calvente (Spa) Andalucía-Cajasur                                      7.09
43 Vitaly Kondrut (Ukr) ISD                                                     7.10
44 Francisco Mancebo (Spa) Rock Racing                                          7.45
45 Carlos Nozal Vega (Spa) Liberty Seguros                                      8.09
46 Juan Manuel Gárate (Spa) Rabobank                                            8.43
47 Julián Sánchez (Spa) Contentpolis-Ampo                                       9.06
48 Byron Patricio Guama De La Cruz (Ecu) Burgos Monumental - Castilla y Leon    9.20
49 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank                                               9.21
50 Adrián Palomares (Spa) Contentpolis-Ampo                                     9.34
51 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Slipstream                                9.37
52 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Orbea                                     9.59
53 Antonio Piedra (Spa) Andalucía-Cajasur                                      10.09
54 Javier Etxarri Marin (Spa) Contentpolis-Ampo                                10.11
55 Haimar Zubeldia (Spa) Astana                                                12.10
56 Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam                                             
57 Rubén Pérez (Spa) Euskaltel-Euskadi                                         12.51
58 Jesús Hernández (Spa) Astana                                                13.23
59 Hernani Broco (Por) Liberty Seguros                                         16.05
60 Lucas Euser (USA) Garmin-Slipstream                                         17.36
61 Ricardo Serrano (Spa) Fuji-Servetto                                         18.07
62 José Alberto Benítez (Spa) Fuji-Servetto                                    18.20
63 Igor Antón (Spa) Euskaltel-Euskadi                                          19.47
64 Jorge Azanza (Spa) Euskaltel-Euskadi                                        20.29
65 Denys Kostyuk (Ukr) ISD                                                     22.28
66 José Joaquín Rojas (Spa) Caisse d'Epargne                                   22.54
67 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD                                                 23.09
68 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom                                 23.29
69 Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank                                           23.39
70 Arkaitz Durán (Spa) Fuji-Servetto                                           23.49
71 Edgar Pinto (Por) Liberty Seguros                                           23.58
72 Alejandro Paleo (Spa) Xacobeo Galicia                                       24.21
73 Joseba Larralde Alzugarai (Spa) Orbea                                       24.22
74 José Luis Rubiera (Spa) Astana                                              24.47
75 Dionisio Galparsoro (Spa) Contentpolis-Ampo                                 24.55
76 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom                              25.23
77 Carlos Manuel Pinho Oliveira (Por) Barbot-Siper                             26.37
78 José Vicente Garcia (Spa) Caisse d'Epargne                                  26.41
79 Marlon Pérez (Col) Caisse d'Epargne                                         28.25
80 David Vitoria (Swi) Rock Racing                                             28.32
81 José Antonio Redondo (Spa) Andalucía-Cajasur                                28.57
82 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                29.33
83 José Herrada (Spa) Contentpolis-Ampo                                        29.58
84 José Antonio Carrasco (Spa) Andalucía-Cajasur                               30.01
85 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi                                       30.06
86 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Contentpolis-Ampo                            30.10
87 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD                                                30.44
88 Gianluca Mirenda (Ita) ISD                                                  31.54
89 Oscar García-Casarrubios (Spa) Contentpolis-Ampo                            32.14
90 Bauke Mollema (Ned) Rabobank                                                32.25
91 David Francisco Delgado (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon           32.40
92 Juan Francisco Mourón Doldan (Spa) Xacobeo Galicia                          32.42
93 Mathieu Claude (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                      
94 Bruno Miguel Castanheira Gomes (Por) Barbot-Siper                           32.48
95 Joaquin Sobrino Martinez (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon          33.01
96 Helder Oliveira (Por) Barbot-Siper                                          33.08
97 Huub Duyn (Ned) Garmin-Slipstream                                           33.34
98 Evgeny Sokolov (Rus) Bbox Bouygues Telecom                                  34.24
99 Fred Rodriguez (USA) Rock Racing                                            34.56
100 Javier Benitez (Spa) Contentpolis-Ampo                                     35.03
101 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Liberty Seguros                          35.22
102 Ricardo Van Der Velde (Ned) Garmin-Slipstream                              35.49
103 Enrique Mata Cabello (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon             36.05
104 Miguel Minguez Ayala (Spa) Orbea                                           36.08
105 Daniel Sesma Sorbet (Spa) Orbea                                            36.16
106 Eritz Ruiz De Erentxun Antetara (Spa) Orbea                                37.08
107 Serge Pauwels (Bel) Cervélo TestTeam                                       37.12
108 David Martín Velasco (Spa) Rock Racing                                     37.54
109 Giovanni Bernaudeau (Fra) Bbox Bouygues Telecom                            37.56
110 Vladimir Isaichev (Rus) Xacobeo Galicia                                    38.02
111 Igor Abakoumov (Bel) ISD                                                   38.34
112 Benjamin Noval (Spa) Astana                                                38.50
113 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon             38.58
114 Joaquin Novoa Menedez (Spa) Cervélo TestTeam                               39.58
115 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                 40.05
116 Francisco José Martínez (Spa) Andalucía-Cajasur                            40.06
117 Hans Dekkers (Ned) Garmin-Slipstream                                       40.24
118 Ivan Dominguez (Cub) Fuji-Servetto                                         40.33
119 José Antonio López (Spa) Andalucía-Cajasur                                 42.04
120 Samuel Dias Coelho (Por) Barbot-Siper                                      43.09
121 Raul Santamarta Valbuena (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon         43.40
122 Mikel Ilundain Tirapu (Spa) Orbea                                          44.29
123 Damien Gaudin (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                  45.08
124 Vidal Celis Zabala (Spa) Barbot-Siper                                      45.18
125 Eneko Echeverz Carte (Spa) Orbea                                           45.54
126 Aitor Olano Orbegozo (Spa) Orbea                                           46.01
127 Antonio Jesus (Por) Liberty Seguros                                        47.41
128 Antonio Amorim (Por) Barbot-Siper                                          50.33

Your comments
Your comments
sign up or login to post a comment