test
amcığının orta deliğinden aldığı koca yarrağı hiç dert etmeden kucağında kendini zıplatmaya izin veren porno kralına yazıklar olsun ki bunca senelerdir yaptırmış olduğu seks makinalarına ihtiyaç meselesi haline getirmiş.Sanırım sizde bu siteye daha evvel giriş yapmış olmalısınız ki sikiş arayarak siteye giriyordunuz. Ben öyle düşünüyrum :) sizde bunu düşünüyor musunuz bilemem ama garip biraz sanki.. pornolar devi htsps.com için virüs bulaştırmayan tek site diyorlar. porno da kalitenin adresi diyorlar. Bende inandım yani.

Gelişen, büyüyen ve her geçen gün göz alıp verme trtafiğini yoğun bir şekilde arttıran illerin barşında istanbul gelmektedir. Evden eve nakliyat İstanbul firması olarak bu ilin büyük bölümünde hizmet sunmaktadır.

firma özellikle istanbul şehrinin en büyük semtlerinden biri  olan; Beylikdüzü evden eve nakliyat için kurumsal anlamda yoğun bir şekilde hizmet sunmaktadır. Siz de eşyalarınızın güven ve huzur içerisinde istanbul nakliyat firmaları ile taşınmasını istiyorsanız bu kalite ile tanışmalısınız. İçiniz rahat olsun sorunsuz güvenlir ve kaliteli firma ellerinizin altında. Sizlere ticari çıkarlardan önce güveni sunmaktadır.

Bilindiği gibi ev taşımalarında önemli olan eşyayı hızlıca taşıyıp teslim etmek yerine sakin ve sabırlı olarak en iyi şekilde teslim edebilmektir. Bu doğrultudan kuruluşunu Pendik evden eve nakliyat olarak gündeme düşüren firma kurulduğu günden bu güne kadar sürekli kalite ve güven anlamında sıkıntısız hizmet sunmaktadır. Peki neden bu firmayı tercih etmelisiniz? yazımızda da paylaşmış olduğumuz gibi araştırarak öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat istanbul
porno izle

2009 Vuelta a Castilla y Leon Results - Stage 3

News & Results

03/25/2009| 0 comments
by Thomas Valentinsen

2009 Vuelta a Castilla y Leon Results - Stage 3

Valverde wins stage 3; Leipheimer maintains overall race lead.

March 25, 2009: Vuelta a Castilla y Leon: Sahagun - Estacion Inv. de San Isiro (157 km):
1 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d'Epargne       03:28:16
2 Rubén Plaza (Spa) Liberty Seguros                                                
3 Javier Moreno (Spa) Andalucía-Cajasur                                            
4 José Alberto Benítez (Spa) Fuji-Servetto                                         
5 Rubén Pérez (Spa) Euskaltel-Euskadi                                              
6 Oscar Sevilla (Spa) Rock Racing                                                  
7 Mauricio Ardila Cano (Col) Rabobank                                              
8 Javier Mejías (Spa) Fuji-Servetto                                                
9 José Joaquín Rojas (Spa) Caisse d'Epargne                                        
10 Beñat Intxausti (Spa) Fuji-Servetto                                             
11 Alberto Contador (Spa) Astana                                                   
12 Denis Menchov (Rus) Rabobank                                                    
13 Juan Manuel Gárate (Spa) Rabobank                                               
14 Xavier Tondo (Spa) Andalucía-Cajasur                                            
15 David Garcia (Spa) Xacobeo Galicia                                              
16 Ignas Konovalovas (Ltu) Cervélo TestTeam                                        
17 Bauke Mollema (Ned) Rabobank                                                    
18 Levi Leipheimer (USA) Astana                                                    
19 Byron Patricio Guama De La Cruz (Ecu) Burgos Monumental - Castilla y Leon       
20 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d'Epargne                                          
21 Juan José Cobo (Spa) Fuji-Servetto                                              
22 Giovanni Bernaudeau (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                 
23 Bruno Pires (Por) Barbot-Siper                                                  
24 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank                                                  
25 Manuel Calvente (Spa) Andalucía-Cajasur                                         
26 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia                                         
27 Adrián Palomares (Spa) Contentpolis-Ampo                                        
28 Rafael Valls Ferri (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                    
29 Edgar Pinto (Por) Liberty Seguros                                               
30 Jorge Azanza (Spa) Euskaltel-Euskadi                                            
31 Dionisio Galparsoro (Spa) Contentpolis-Ampo                                     
32 Stef Clement (Ned) Rabobank                                                     
33 Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam                                           
34 Eduard Vorganov (Rus) Xacobeo Galicia                                           
35 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank                                                  
36 Denys Kostyuk (Ukr) ISD                                                         
37 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Slipstream                                   
38 Aitor Hernández (Spa) Euskaltel-Euskadi                                         
39 Tom Danielson (USA) Garmin-Slipstream                                           
40 Julián Sánchez (Spa) Contentpolis-Ampo                                          
41 Nuno Ribeiro (Por) Liberty Seguros                                              
42 David Bernabeu (Spa) Barbot-Siper                                               
43 Volodimir Gustov (Ukr) Cervélo TestTeam                                         
44 David Zabriskie (USA) Garmin-Slipstream                                         
45 José Enrique Gutierrez (Spa) Rock Racing                                        
46 Huub Duyn (Ned) Garmin-Slipstream                                               
47 Marlon Pérez (Col) Caisse d'Epargne                                             
48 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Orbea                                        
49 Eritz Ruiz De Erentxun Antetara (Spa) Orbea                                     
50 Markel Irizar (Spa) Euskaltel-Euskadi                                           
51 Carlos Nozal Vega (Spa) Liberty Seguros                                         
52 Oscar García-Casarrubios (Spa) Contentpolis-Ampo                                
53 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel-Euskadi                                             
54 Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank                                               
55 Antonio Piedra (Spa) Andalucía-Cajasur                                          
56 Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam                                             
57 Vitaly Kondrut (Ukr) ISD                                                        
58 Miguel Minguez Ayala (Spa) Orbea                                                
59 Francisco Pérez (Spa) Caisse d'Epargne                                          
60 Haimar Zubeldia (Spa) Astana                                                    
61 Oscar Pujol (Spa) Cervélo TestTeam                                              
62 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                  
63 José Herrada (Spa) Contentpolis-Ampo                                            
64 Arkaitz Durán (Spa) Fuji-Servetto                                               
65 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD                                                     
66 Victor Hugo Peña (Col) Rock Racing                                              
67 Isidro Nozal (Spa) Liberty Seguros                                              
68 David Vitoria (Swi) Rock Racing                                                 
69 Alejandro Paleo (Spa) Xacobeo Galicia                                           
70 Carlos Sastre (Spa) Cervélo TestTeam                                            
71 Glen Chadwick (Aus) Rock Racing                                                 
72 Bartosz Huzarski (Pol) ISD                                                      
73 Iván Gutiérrez (Spa) Caisse d'Epargne                                           
74 Joseba Larralde Alzugarai (Spa) Orbea                                           
75 José Antonio Redondo (Spa) Andalucía-Cajasur                                    
76 David Francisco Delgado (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon               
77 Ricardo Van Der Velde (Ned) Garmin-Slipstream                                   
78 Helder Oliveira (Por) Barbot-Siper                                              
79 Hernani Broco (Por) Liberty Seguros                                             
80 Blake Caldwell (USA) Garmin-Slipstream                                          
81 Alberto Fernández Sainz (Spa) Xacobeo Galicia                                   
82 Carlos Manuel Pinho Oliveira (Por) Barbot-Siper                                 
83 Alberto Losada (Spa) Caisse d'Epargne                                           
84 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom                                     
85 Joaquin Novoa Menedez (Spa) Cervélo TestTeam                                 0.17
86 Francisco José Martínez (Spa) Andalucía-Cajasur                                 
87 Javier Benitez (Spa) Contentpolis-Ampo                                          
88 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                    
89 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                   0.32
90 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi                                       0.40
91 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Contentpolis-Ampo                                
92 Gianluca Mirenda (Ita) ISD                                                   0.45
93 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD                                                 1.02
94 David Martín Velasco (Spa) Rock Racing                                       1.16
95 Javier Etxarri Marin (Spa) Contentpolis-Ampo                                 1.35
96 Serge Pauwels (Bel) Cervélo TestTeam                                         1.52
97 José Luis Rubiera (Spa) Astana                                               2.20
98 Jesús Hernández (Spa) Astana                                                    
99 Lucas Euser (USA) Garmin-Slipstream                                             
100 Francisco Mancebo (Spa) Rock Racing                                            
101 José Vicente Garcia (Spa) Caisse d'Epargne                                     
102 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi                                          
103 Bruno Miguel Castanheira Gomes (Por) Barbot-Siper                           3.07
104 Gustavo Dominguez (Spa) Xacobeo Galicia                                        
105 Juan Francisco Mourón Doldan (Spa) Xacobeo Galicia                             
106 Vladimir Isaichev (Rus) Xacobeo Galicia                                        
107 Joaquin Sobrino Martinez (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon             
108 Daniel Sesma Sorbet (Spa) Orbea                                                
109 Ivan Dominguez (Cub) Fuji-Servetto                                             
110 Mathieu Claude (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                     
111 Evgeny Sokolov (Rus) Bbox Bouygues Telecom                                     
112 Samuel Dias Coelho (Por) Barbot-Siper                                       4.15
113 Aitor Olano Orbegozo (Spa) Orbea                                               
114 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Liberty Seguros                           4.24
115 Antonio Jesus (Por) Liberty Seguros                                            
116 Ricardo Serrano (Spa) Fuji-Servetto                                         4.36
117 Sergiy Matveyev (Ukr) ISD                                                   5.00
118 Igor Antón (Spa) Euskaltel-Euskadi                                          5.20
119 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                 
120 Mikel Ilundain Tirapu (Spa) Orbea                                              
121 Eneko Echeverz Carte (Spa) Orbea                                               
122 Enrique Mata Cabello (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon              5.52
123 Vidal Celis Zabala (Spa) Barbot-Siper                                          
124 Fred Rodriguez (USA) Rock Racing                                               
125 Raul Santamarta Valbuena (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon             
126 Damien Gaudin (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                   5.55
127 José Antonio López (Spa) Andalucía-Cajasur                                  7.14
128 José Antonio Carrasco (Spa) Andalucía-Cajasur                                  
129 Igor Abakoumov (Bel) ISD                                                       
130 Hans Dekkers (Ned) Garmin-Slipstream                                           
131 Benjamin Noval (Spa) Astana                                                 9.10
132 Tomas Vaitkus (Ltu) Astana                                                     
133 Antonio Amorim (Por) Barbot-Siper

 
 
Please consider visiting and supporting our advertisers - they make Roadcycling.com possible. Thank you for your support.

Overall rankings after stage 3:
1 Levi Leipheimer (USA) Astana       08:33:26
2 Alberto Contador (Spa) Astana                                                 0.16
3 David Zabriskie (USA) Garmin-Slipstream                                       0.22
4 Stef Clement (Ned) Rabobank                                                   0.49
5 Denis Menchov (Rus) Rabobank                                                  0.55
6 Markel Irizar (Spa) Euskaltel-Euskadi                                         1.16
7 Iván Gutiérrez (Spa) Caisse d'Epargne                                         1.17
8 Oscar Sevilla (Spa) Rock Racing                                               1.33
9 Tom Danielson (USA) Garmin-Slipstream                                         1.36
10 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Slipstream                                1.39
11 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank                                               1.46
12 Ignas Konovalovas (Ltu) Cervélo TestTeam                                     1.47
13 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank                                                  
14 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d'Epargne                                          
15 Xavier Tondo (Spa) Andalucía-Cajasur                                         1.51
16 Rubén Plaza (Spa) Liberty Seguros                                            1.52
17 Philip Deignan (Irl) Cervélo TestTeam                                        1.53
18 Juan Manuel Gárate (Spa) Rabobank                                            1.56
19 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia                                      2.01
20 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d'Epargne                                    2.07
21 Aitor Hernández (Spa) Euskaltel-Euskadi                                      2.08
22 Francisco Pérez (Spa) Caisse d'Epargne                                       2.10
23 Vitaly Kondrut (Ukr) ISD                                                     2.12
24 José Enrique Gutierrez (Spa) Rock Racing                                     2.15
25 Victor Hugo Peña (Col) Rock Racing                                           2.18
26 Bartosz Huzarski (Pol) ISD                                                      
27 Alberto Losada (Spa) Caisse d'Epargne                                        2.19
28 Mauricio Ardila Cano (Col) Rabobank                                          2.20
29 David Bernabeu (Spa) Barbot-Siper                                            2.24
30 Isidro Nozal (Spa) Liberty Seguros                                           2.26
31 Adrián Palomares (Spa) Contentpolis-Ampo                                     2.31
32 Carlos Sastre (Spa) Cervélo TestTeam                                         2.32
33 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Orbea                                     2.34
34 Marlon Pérez (Col) Caisse d'Epargne                                          2.35
35 Volodimir Gustov (Ukr) Cervélo TestTeam                                      2.42
36 Denys Kostyuk (Ukr) ISD                                                      2.43
37 Oleksandr Kvachuk (Ukr) ISD                                                     
38 Haimar Zubeldia (Spa) Astana                                                 2.45
39 Javier Moreno (Spa) Andalucía-Cajasur                                        2.49
40 Blake Caldwell (USA) Garmin-Slipstream                                       2.51
41 Juan José Cobo (Spa) Fuji-Servetto                                           2.54
42 David Garcia (Spa) Xacobeo Galicia                                           2.56
43 Carlos Nozal Vega (Spa) Liberty Seguros                                      2.57
44 Arkaitz Durán (Spa) Fuji-Servetto                                            3.00
45 Antonio Piedra (Spa) Andalucía-Cajasur                                          
46 Beñat Intxausti (Spa) Fuji-Servetto                                          3.01
47 Bruno Pires (Por) Barbot-Siper                                               3.03
48 Julián Sánchez (Spa) Contentpolis-Ampo                                       3.06
49 José Joaquín Rojas (Spa) Caisse d'Epargne                                    3.11
50 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom                                  3.17
51 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel-Euskadi                                          3.18
52 Eduard Vorganov (Rus) Xacobeo Galicia                                        3.20
53 Bauke Mollema (Ned) Rabobank                                                 3.25
54 Rubén Pérez (Spa) Euskaltel-Euskadi                                          3.26
55 Dmitry Kozontchouk (Rus) Rabobank                                            3.27
56 Perrig Quemeneur (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                 3.30
57 David Vitoria (Swi) Rock Racing                                              3.33
58 Glen Chadwick (Aus) Rock Racing                                              3.40
59 Oscar Pujol (Spa) Cervélo TestTeam                                           3.41
60 José Herrada (Spa) Contentpolis-Ampo                                         3.45
61 Javier Mejías (Spa) Fuji-Servetto                                            3.47
62 Rafael Valls Ferri (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                 3.49
63 Alejandro Paleo (Spa) Xacobeo Galicia                                        3.55
64 Nuno Ribeiro (Por) Liberty Seguros                                           3.58
65 Dionisio Galparsoro (Spa) Contentpolis-Ampo                                  4.06
66 Gorka Izaguirre Insausti (Spa) Contentpolis-Ampo                             4.07
67 Edgar Pinto (Por) Liberty Seguros                                            4.13
68 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi                                       4.26
69 Joseba Larralde Alzugarai (Spa) Orbea                                        4.37
70 Davide Ricci Bitti (Ita) ISD                                                 4.43
71 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom                               4.47
72 José Vicente Garcia (Spa) Caisse d'Epargne                                   5.04
73 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi                                        5.09
74 Manuel Calvente (Spa) Andalucía-Cajasur                                      5.20
75 Francisco Mancebo (Spa) Rock Racing                                          5.24
76 Helder Oliveira (Por) Barbot-Siper                                              
77 Carlos Manuel Pinho Oliveira (Por) Barbot-Siper                              5.48
78 Gianluca Mirenda (Ita) ISD                                                   5.53
79 Jesús Hernández (Spa) Astana                                                 5.57
80 Byron Patricio Guama De La Cruz (Ecu) Burgos Monumental - Castilla y Leon    6.27
81 Javier Etxarri Marin (Spa) Contentpolis-Ampo                                 6.30
82 Daniel Sesma Sorbet (Spa) Orbea                                              6.34
83 Bruno Miguel Castanheira Gomes (Por) Barbot-Siper                            6.45
84 Gustavo Dominguez (Spa) Xacobeo Galicia                                      6.49
85 Lucas Euser (USA) Garmin-Slipstream                                          7.07
86 Mathieu Claude (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                   7.30
87 Juan Francisco Mourón Doldan (Spa) Xacobeo Galicia                           7.43
88 Joaquin Sobrino Martinez (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon           8.02
89 Iñigo Cuesta (Spa) Cervélo TestTeam                                          8.20
90 Igor Antón (Spa) Euskaltel-Euskadi                                           8.23
91 José Antonio Redondo (Spa) Andalucía-Cajasur                                 8.31
92 Huub Duyn (Ned) Garmin-Slipstream                                            8.35
93 Ricardo Serrano (Spa) Fuji-Servetto                                          9.05
94 Fred Rodriguez (USA) Rock Racing                                             9.30
95 Enrique Mata Cabello (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon              10.02
96 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Liberty Seguros                           10.04
97 Javier Benitez (Spa) Contentpolis-Ampo                                          
98 José Antonio Carrasco (Spa) Andalucía-Cajasur                               10.16
99 Ivan Melero Coco (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon                  10.23
100 Hernani Broco (Por) Liberty Seguros                                        10.38
101 Hans Dekkers (Ned) Garmin-Slipstream                                       10.42
102 Miguel Minguez Ayala (Spa) Orbea                                               
103 Ricardo Van Der Velde (Ned) Garmin-Slipstream                              10.50
104 José Alberto Benítez (Spa) Fuji-Servetto                                   10.59
105 David Francisco Delgado (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon          11.03
106 Eritz Ruiz De Erentxun Antetara (Spa) Orbea                                11.05
107 Giovanni Bernaudeau (Fra) Bbox Bouygues Telecom                            11.12
108 Oscar García-Casarrubios (Spa) Contentpolis-Ampo                           11.25
109 Serge Pauwels (Bel) Cervélo TestTeam                                       11.42
110 Evgeny Sokolov (Rus) Bbox Bouygues Telecom                                 11.50
111 José Luis Rubiera (Spa) Astana                                                 
112 David Martín Velasco (Spa) Rock Racing                                     12.07
113 Vladimir Isaichev (Rus) Xacobeo Galicia                                    12.17
114 José Antonio López (Spa) Andalucía-Cajasur                                 12.22
115 Alberto Fernández Sainz (Spa) Xacobeo Galicia                              12.29
116 Benjamin Noval (Spa) Astana                                                12.47
117 Francisco José Martínez (Spa) Andalucía-Cajasur                            12.49
118 Jorge Azanza (Spa) Euskaltel-Euskadi                                       13.35
119 Igor Abakoumov (Bel) ISD                                                       
120 Sergiy Matveyev (Ukr) ISD                                                  14.00
121 Joaquin Novoa Menedez (Spa) Cervélo TestTeam                               14.11
122 Ivan Dominguez (Cub) Fuji-Servetto                                         14.30
123 Mikel Ilundain Tirapu (Spa) Orbea                                          15.29
124 Damien Gaudin (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                  16.01
125 Eneko Echeverz Carte (Spa) Orbea                                           16.12
126 Aitor Olano Orbegozo (Spa) Orbea                                           16.19
127 Raul Santamarta Valbuena (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon         16.49
128 Samuel Dias Coelho (Por) Barbot-Siper                                      17.06
129 Diego Gallego Arnaiz (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon             17.21
130 Antonio Jesus (Por) Liberty Seguros                                        17.59
131 Vidal Celis Zabala (Spa) Barbot-Siper                                      19.38
132 Tomas Vaitkus (Ltu) Astana                                                 20.40
133 Antonio Amorim (Por) Barbot-Siper                                          22.49

Your comments
Your comments
sign up or login to post a comment