test
amcığının orta deliğinden aldığı koca yarrağı hiç dert etmeden kucağında kendini zıplatmaya izin veren porno kralına yazıklar olsun ki bunca senelerdir yaptırmış olduğu seks makinalarına ihtiyaç meselesi haline getirmiş.Sanırım sizde bu siteye daha evvel giriş yapmış olmalısınız ki sikiş arayarak siteye giriyordunuz. Ben öyle düşünüyrum :) sizde bunu düşünüyor musunuz bilemem ama garip biraz sanki.. pornolar devi htsps.com için virüs bulaştırmayan tek site diyorlar. porno da kalitenin adresi diyorlar. Bende inandım yani.

Gelişen, büyüyen ve her geçen gün göz alıp verme trtafiğini yoğun bir şekilde arttıran illerin barşında istanbul gelmektedir. Evden eve nakliyat İstanbul firması olarak bu ilin büyük bölümünde hizmet sunmaktadır.

firma özellikle istanbul şehrinin en büyük semtlerinden biri  olan; Beylikdüzü evden eve nakliyat için kurumsal anlamda yoğun bir şekilde hizmet sunmaktadır. Siz de eşyalarınızın güven ve huzur içerisinde istanbul nakliyat firmaları ile taşınmasını istiyorsanız bu kalite ile tanışmalısınız. İçiniz rahat olsun sorunsuz güvenlir ve kaliteli firma ellerinizin altında. Sizlere ticari çıkarlardan önce güveni sunmaktadır.

Bilindiği gibi ev taşımalarında önemli olan eşyayı hızlıca taşıyıp teslim etmek yerine sakin ve sabırlı olarak en iyi şekilde teslim edebilmektir. Bu doğrultudan kuruluşunu Pendik evden eve nakliyat olarak gündeme düşüren firma kurulduğu günden bu güne kadar sürekli kalite ve güven anlamında sıkıntısız hizmet sunmaktadır. Peki neden bu firmayı tercih etmelisiniz? yazımızda da paylaşmış olduğumuz gibi araştırarak öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat istanbul
porno izle

2009 Tirreno-Adriatico Results - Stage 1

News & Results

03/11/2009| 0 comments
by Thomas Valentinsen

2009 Tirreno-Adriatico Results - Stage 1

El Fares wins for Cofidis and takes overall lead.

Stage 1: March 11, 2009: Cecina - Capannori (147 km): 
1 Julien El Farès (Fra) Cofidis       03:34:03
2 Vladimir Duma (Ukr) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                            
3 Daniele Bennati (Ita) Liquigas                                              0.12
4 Alessandro Petacchi (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                              
5 Tom Boonen (Bel) Quick Step                                                    
6 Fabian Wegmann (Ger) Milram                                                    
7 Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                             
8 Leonardo Duque (Col) Cofidis                                                   
9 Assan Bazayev (Kaz) Astana                                                     
10 Matti Breschel (Den) Saxo Bank                                                
11 Lorenzo Bernucci (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                                
12 George Hincapie (USA) Columbia-Highroad                                       
13 Filippo Pozzato (Ita) Katusha                                                 
14 Luca Mazzanti (Ita) Katusha                                                   
15 Thomas Lövkvist (Swe) Columbia-Highroad                                       
16 Paolo Longo Borghini (Ita) Barloworld                                         
17 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                           
18 Enrico Gasparotto (Ita) Lampre-NGC                                            
19 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Slipstream                                        
20 Ivan Basso (Ita) Liquigas                                                     
21 Linus Gerdemann (Ger) Milram                                                  
22 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                                                
23 Simon Gerrans (Aus) Cervélo TestTeam                                          
24 Danilo Di Luca (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                                  
25 Andreas Klöden (Ger) Astana                                                   
26 Kanstantsin Siutsou (Blr) Columbia-Highroad                                   
27 Andy Schleck (Lux) Saxo Bank                                                  
28 Peter Velits (Svk) Milram                                                     
29 Davide Rebellin (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli         
30 Pablo Lastras (Spa) Caisse d'Epargne                                          
31 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                    
32 Johan Van Summeren (Bel) Silence-Lotto                                        
33 Egoi Martínez (Spa) Euskaltel-Euskadi                                         
34 Daniele Pietropolli (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                             
35 Fredrik Kessiakoff (Swe) Fuji-Servetto                                        
36 Dries Devenyns (Bel) Quick Step                                               
37 Franco Pellizotti (Ita) Liquigas                                              
38 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                        
39 Joaquím Rodríguez (Spa) Caisse d'Epargne                                      
40 Iñigo Landaluze (Spa) Euskaltel-Euskadi                                       
41 Robert Gesink (Ned) Rabobank                                                  
42 Eros Capecchi (Ita) Fuji-Servetto                                             
43 Thomas Dekker (Ned) Silence-Lotto                                             
44 Michele Scarponi (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli        
45 David Arroyo (Spa) Caisse d'Epargne                                           
46 Gilberto Simoni (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli         
47 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas                                              0.33
48 Loyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale                                        1.16
49 Robbie McEwen (Aus) Katusha                                                   
50 Peter Wrolich (Aut) Milram                                                    
51 Matthieu Sprick (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                   
52 Alessandro Ballan (Ita) Lampre-NGC                                            
53 Luca Paolini (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                               
54 Greg Van Avermaet (Bel) Silence-Lotto                                         
55 Yoann Offredo (Fra) Française des Jeux                                        
56 Pierrick Fédrigo (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                  
57 Alberto Ongarato (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                                
58 Maurizio Biondo (Ita) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                         
59 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                               
60 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                           
61 Marzio Bruseghin (Ita) Lampre-NGC                                             
62 Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale                                         
63 Luis Angel Maté (Spa) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli         
64 Gianni Meersman (Bel) Française des Jeux                                      
65 Mikhail Ignatiev (Rus) Katusha                                                
66 Ilker Camano Ortuzar (Spa) Fuji-Servetto                                      
67 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom                                    
68 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale                                         
69 Sergey Klimov (Rus) Katusha                                                   
70 Thor Hushovd (Nor) Cervélo TestTeam                                           
71 Gabriele Bosisio (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                                
72 Marco Velo (Ita) Quick Step                                                   
73 Daniel Lloyd (GBr) Cervélo TestTeam                                           
74 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas                                                 
75 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step                                               
76 Janez Brajkovic (Slo) Astana                                                  
77 Vasil Kiryienka (Blr) Caisse d'Epargne                                        
78 Stuart O'Grady (Aus) Saxo Bank                                                
79 Giuseppe Palumbo (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                           
80 Diego Caccia (Ita) Barloworld                                                 
81 Jérôme Coppel (Fra) Française des Jeux                                        
82 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil                                              
83 Iban Velasco Murillo (Spa) Euskaltel-Euskadi                                  
84 Paul Martens (Ger) Rabobank                                                   
85 David De La Fuente Rasilla (Spa) Fuji-Servetto                                
86 Josu Agirre Aseginolaza (Spa) Euskaltel-Euskadi                               
87 Giampaolo Cheula (Ita) Barloworld                                             
88 Michael Albasini (Swi) Columbia-Highroad                                      
89 Marcin Sapa (Pol) Lampre-NGC                                               1.57
90 Angelo Furlan (Ita) Lampre-NGC                                                
91 Edvald Boasson Hagen (Nor) Columbia-Highroad                                  
92 Pedro Horrillo (Spa) Rabobank                                                 
93 Baden Cooke (Aus) Vacansoleil                                                 
94 Daniele Righi (Ita) Lampre-NGC                                                
95 Tyler Farrar (USA) Garmin-Slipstream                                          
96 Andrey Zeits (Kaz) Astana                                                     
97 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                              
98 Stijn Devolder (Bel) Quick Step                                               
99 Svein Tuft (Can) Garmin-Slipstream                                            
100 Chris Sutton (Aus) Garmin-Slipstream                                         
101 William Frischkorn (USA) Garmin-Slipstream                                   
102 Massimiliano Mori (Ita) Lampre-NGC                                           
103 Grischa Niermann (Ger) Rabobank                                              
104 Andreas Klier (Ger) Cervélo TestTeam                                         
105 Rene Mandri (Est) AG2R La Mondiale                                           
106 Sergey Renev (Kaz) Astana                                                    
107 Bernhard Eisel (Aut) Columbia-Highroad                                       
108 Arnaud Coyot (Fra) Caisse d'Epargne                                          
109 Koldo Fernández (Spa) Euskaltel-Euskadi                                      
110 Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-NGC                                              
111 Jean Eudes Demaret (Fra) Cofidis                                             
112 Iván Gutiérrez (Spa) Caisse d'Epargne                                        
113 Dominique Rollin (Can) Cervélo TestTeam                                      
114 Wesley Sulzberger (Aus) Française des Jeux                                   
115 Julian Dean (NZl) Garmin-Slipstream                                          
116 Ángel Madrazo (Spa) Caisse d'Epargne                                         
117 Gabriel Rasch (Nor) Cervélo TestTeam                                         
118 Kasper Klostergård (Den) Saxo Bank                                           
119 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil                                                
120 Hervé Duclos-Lassalle (Fra) Cofidis                                          
121 Anthony Roux (Fra) Française des Jeux                                        
122 Manuel Quinziato (Ita) Liquigas                                              
123 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil                                             
124 Pavel Brutt (Rus) Katusha                                                    
125 Johannes Fröhlinger (Ger) Milram                                             
126 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                      
127 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                         
128 Bingen Fernández (Spa) Cofidis                                               
129 Marco Corti (Ita) Barloworld                                                 
130 Serguei Ivanov (Rus) Katusha                                                 
131 Riccardo Chiarini (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                              
132 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana                                                
133 Charles Wegelius (GBr) Silence-Lotto                                         
134 Giairo Ermeti (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                                  
135 Francesco Ginanni (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli      
136 Vincent Jérôme (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                   
137 Arnaud Labbe (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                     
138 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale                                     4.41
139 Aurélien Clerc (Swi) AG2R La Mondiale                                     4.43
140 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Saxo Bank                                            
141 Bert Grabsch (Ger) Columbia-Highroad                                         
142 Steve Cummings (GBr) Barloworld                                              
143 Sebastian Lang (Ger) Silence-Lotto                                           
144 Marcus Ljungqvist (Swe) Saxo Bank                                            
145 Alexandr Pliuschin (Mda) AG2R La Mondiale                                    
146 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale                                          
147 Maryan Hary (Fra) Cofidis                                                    
148 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil                                              
149 Bram De Groot (Ned) Rabobank                                                 
150 Ermanno Capelli (Ita) Fuji-Servetto                                          
151 Björn Schröder (Ger) Milram                                                  
152 Jens Mouris (Ned) Vacansoleil                                                
153 Allan Davis (Aus) Quick Step                                                 
154 Geraint Thomas (GBr) Barloworld                                              
155 Nico Sijmens (Bel) Cofidis                                                   
156 Rui Costa (Por) Caisse d'Epargne                                             
157 Maxim Iglinsky (Kaz) Astana                                                  
158 Gerald Ciolek (Ger) Milram                                                   
159 Patrick Calcagni (Swi) Barloworld                                            
160 Roger Hammond (GBr) Cervélo TestTeam                                         
161 Manuel Belletti (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli        
162 Benoît Vaugrenard (Fra) Française des Jeux                                   
163 Anthony Geslin (Fra) Française des Jeux                                      
164 Robert Hunter (RSA) Barloworld                                               
165 Gregory Rast (Swi) Astana                                                    
166 Maarten Wynants (Bel) Quick Step                                             
167 Aitor Galdos (Spa) Euskaltel-Euskadi                                         
168 Mikhaylo Khalilov (Ukr) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                      
169 Davide Vigano (Ita) Fuji-Servetto                                            
170 Mattia Gavazzi (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli         
171 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi                                        
172 Rony Martias (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                     
173 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil                                            
174 Wim De Vocht (Bel) Vacansoleil                                            7.14
175 Brett Lancaster (Aus) Cervélo TestTeam                                       
176 Marc De Maar (Ned) Rabobank                                                  
177 Servais Knaven (Ned) Milram                                                  
178 Saïd Haddou (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                      
179 Laurent Lefèvre (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                  
180 Danilo Napolitano (Ita) Katusha                                              
181 Dario Andriotto (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                           
182 Fabian Cancellara (Swi) Saxo Bank                                            
183 Mark Cavendish (GBr) Columbia-Highroad                                       
184 Michael Friedman (USA) Garmin-Slipstream                                     
185 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas                                            
186 Filippo Simeoni (Ita) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                        
187 Leif Hoste (Bel) Silence-Lotto                                               
188 Alessandro Bertolini (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli   
189 Frank Hoj (Den) Saxo Bank                                                    
190 Kevin Hulsmans (Bel) Quick Step                                              
191 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank                                               
192 Olivier Kaisen (Bel) Silence-Lotto                                           
193 Mario Aerts (Bel) Silence-Lotto                                              
194 Yauheni Hutarovich (Blr) Française des Jeux                                  
195 Andoni Lafuente (Spa) Euskaltel-Euskadi                                      
196 Rick Flens (Ned) Rabobank                                                    
197 Martyn Maaskant (Ned) Garmin-Slipstream                                      
198 Daniele Nardello (Ita) Fuji-Servetto                                         
199 Jesus Del Nero Montes (Spa) Fuji-Servetto                                    
200 Alexandre Blain (Fra) Cofidis

Overall rankings after stage 1:
1 Julien El Farès (Fra) Cofidis       03:33:50
2 Vladimir Duma (Ukr) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                         0.05
3 Daniele Bennati (Ita) Liquigas                                              0.21
4 Alessandro Petacchi (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                           0.25
5 Tom Boonen (Bel) Quick Step                                                    
6 Fabian Wegmann (Ger) Milram                                                    
7 Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                             
8 Leonardo Duque (Col) Cofidis                                                   
9 Assan Bazayev (Kaz) Astana                                                     
10 Matti Breschel (Den) Saxo Bank                                                
11 Lorenzo Bernucci (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                                
12 George Hincapie (USA) Columbia-Highroad                                       
13 Filippo Pozzato (Ita) Katusha                                                 
14 Luca Mazzanti (Ita) Katusha                                                   
15 Thomas Lövkvist (Swe) Columbia-Highroad                                       
16 Paolo Longo Borghini (Ita) Barloworld                                         
17 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                           
18 Enrico Gasparotto (Ita) Lampre-NGC                                            
19 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Slipstream                                        
20 Ivan Basso (Ita) Liquigas                                                     
21 Linus Gerdemann (Ger) Milram                                                  
22 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                                                
23 Simon Gerrans (Aus) Cervélo TestTeam                                          
24 Danilo Di Luca (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                                  
25 Andreas Klöden (Ger) Astana                                                   
26 Kanstantsin Siutsou (Blr) Columbia-Highroad                                   
27 Andy Schleck (Lux) Saxo Bank                                                  
28 Peter Velits (Svk) Milram                                                     
29 Davide Rebellin (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli         
30 Pablo Lastras (Spa) Caisse d'Epargne                                          
31 Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                    
32 Johan Van Summeren (Bel) Silence-Lotto                                        
33 Egoi Martínez (Spa) Euskaltel-Euskadi                                         
34 Daniele Pietropolli (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                             
35 Fredrik Kessiakoff (Swe) Fuji-Servetto                                        
36 Dries Devenyns (Bel) Quick Step                                               
37 Franco Pellizotti (Ita) Liquigas                                              
38 Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                        
39 Joaquím Rodríguez (Spa) Caisse d'Epargne                                      
40 Iñigo Landaluze (Spa) Euskaltel-Euskadi                                       
41 Robert Gesink (Ned) Rabobank                                                  
42 Eros Capecchi (Ita) Fuji-Servetto                                             
43 Thomas Dekker (Ned) Silence-Lotto                                             
44 Michele Scarponi (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli        
45 David Arroyo (Spa) Caisse d'Epargne                                           
46 Gilberto Simoni (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli         
47 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas                                              0.46
48 Loyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale                                        1.29
49 Robbie McEwen (Aus) Katusha                                                   
50 Peter Wrolich (Aut) Milram                                                    
51 Matthieu Sprick (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                   
52 Alessandro Ballan (Ita) Lampre-NGC                                            
53 Luca Paolini (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                               
54 Greg Van Avermaet (Bel) Silence-Lotto                                         
55 Yoann Offredo (Fra) Française des Jeux                                        
56 Pierrick Fédrigo (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                  
57 Alberto Ongarato (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                                
58 Maurizio Biondo (Ita) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                         
59 Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                               
60 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                           
61 Marzio Bruseghin (Ita) Lampre-NGC                                             
62 Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale                                         
63 Luis Angel Maté (Spa) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli    
64 Gianni Meersman (Bel) Française des Jeux                                      
65 Mikhail Ignatiev (Rus) Katusha                                                
66 Ilker Camano Ortuzar (Spa) Fuji-Servetto                                      
67 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom                                    
68 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale                                         
69 Sergey Klimov (Rus) Katusha                                                   
70 Thor Hushovd (Nor) Cervélo TestTeam                                           
71 Gabriele Bosisio (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                                
72 Marco Velo (Ita) Quick Step                                                   
73 Daniel Lloyd (GBr) Cervélo TestTeam                                           
74 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas                                                 
75 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step                                               
76 Janez Brajkovic (Slo) Astana                                                  
77 Vasil Kiryienka (Blr) Caisse d'Epargne                                        
78 Stuart O'Grady (Aus) Saxo Bank                                                
79 Giuseppe Palumbo (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                           
80 Diego Caccia (Ita) Barloworld                                                 
81 Jérôme Coppel (Fra) Française des Jeux                                        
82 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil                                              
83 Iban Velasco Murillo (Spa) Euskaltel-Euskadi                                  
84 Paul Martens (Ger) Rabobank                                                   
85 David De La Fuente Rasilla (Spa) Fuji-Servetto                                
86 Josu Agirre Aseginolaza (Spa) Euskaltel-Euskadi                               
87 Giampaolo Cheula (Ita) Barloworld                                             
88 Michael Albasini (Swi) Columbia-Highroad                                      
89 Marcin Sapa (Pol) Lampre-NGC                                               2.10
90 Angelo Furlan (Ita) Lampre-NGC                                                
91 Edvald Boasson Hagen (Nor) Columbia-Highroad                                  
92 Pedro Horrillo (Spa) Rabobank                                                 
93 Baden Cooke (Aus) Vacansoleil                                                 
94 Daniele Righi (Ita) Lampre-NGC                                                
95 Tyler Farrar (USA) Garmin-Slipstream                                          
96 Andrey Zeits (Kaz) Astana                                                     
97 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                              
98 Stijn Devolder (Bel) Quick Step                                               
99 Svein Tuft (Can) Garmin-Slipstream                                            
100 Chris Sutton (Aus) Garmin-Slipstream                                         
101 William Frischkorn (USA) Garmin-Slipstream                                   
102 Massimiliano Mori (Ita) Lampre-NGC                                           
103 Grischa Niermann (Ger) Rabobank                                              
104 Andreas Klier (Ger) Cervélo TestTeam                                         
105 Rene Mandri (Est) AG2R La Mondiale                                           
106 Sergey Renev (Kaz) Astana                                                    
107 Bernhard Eisel (Aut) Columbia-Highroad                                       
108 Arnaud Coyot (Fra) Caisse d'Epargne                                          
109 Koldo Fernández (Spa) Euskaltel-Euskadi                                      
110 Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-NGC                                              
111 Jean Eudes Demaret (Fra) Cofidis                                             
112 Iván Gutiérrez (Spa) Caisse d'Epargne                                        
113 Dominique Rollin (Can) Cervélo TestTeam                                      
114 Wesley Sulzberger (Aus) Française des Jeux                                   
115 Julian Dean (NZl) Garmin-Slipstream                                          
116 Ángel Madrazo (Spa) Caisse d'Epargne                                         
117 Gabriel Rasch (Nor) Cervélo TestTeam                                         
118 Kasper Klostergård (Den) Saxo Bank                                           
119 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil                                                
120 Hervé Duclos-Lassalle (Fra) Cofidis                                          
121 Anthony Roux (Fra) Française des Jeux                                        
122 Manuel Quinziato (Ita) Liquigas                                              
123 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil                                             
124 Pavel Brutt (Rus) Katusha                                                    
125 Johannes Fröhlinger (Ger) Milram                                             
126 Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                      
127 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                         
128 Bingen Fernández (Spa) Cofidis                                               
129 Marco Corti (Ita) Barloworld                                                 
130 Serguei Ivanov (Rus) Katusha                                                 
131 Riccardo Chiarini (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                              
132 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana                                                
133 Charles Wegelius (GBr) Silence-Lotto                                         
134 Giairo Ermeti (Ita) LPR Brakes-Farnese Vini                                  
135 Francesco Ginanni (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli      
136 Vincent Jérôme (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                   
137 Arnaud Labbe (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                     
138 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale                                     4.54
139 Aurélien Clerc (Swi) AG2R La Mondiale                                     4.56
140 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Saxo Bank                                            
141 Bert Grabsch (Ger) Columbia-Highroad                                         
142 Steve Cummings (GBr) Barloworld                                              
143 Sebastian Lang (Ger) Silence-Lotto                                           
144 Marcus Ljungqvist (Swe) Saxo Bank                                            
145 Alexandr Pliuschin (Mda) AG2R La Mondiale                                    
146 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale                                          
147 Maryan Hary (Fra) Cofidis                                                    
148 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil                                              
149 Bram De Groot (Ned) Rabobank                                                 
150 Ermanno Capelli (Ita) Fuji-Servetto                                          
151 Björn Schröder (Ger) Milram                                                  
152 Jens Mouris (Ned) Vacansoleil                                                
153 Allan Davis (Aus) Quick Step                                                 
154 Geraint Thomas (GBr) Barloworld                                              
155 Nico Sijmens (Bel) Cofidis                                                   
156 Rui Costa (Por) Caisse d'Epargne                                             
157 Maxim Iglinsky (Kaz) Astana                                                  
158 Gerald Ciolek (Ger) Milram                                                   
159 Patrick Calcagni (Swi) Barloworld                                            
160 Roger Hammond (GBr) Cervélo TestTeam                                         
161 Manuel Belletti (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli        
162 Benoît Vaugrenard (Fra) Française des Jeux                                   
163 Anthony Geslin (Fra) Française des Jeux                                      
164 Robert Hunter (RSA) Barloworld                                               
165 Gregory Rast (Swi) Astana                                                    
166 Maarten Wynants (Bel) Quick Step                                             
167 Aitor Galdos (Spa) Euskaltel-Euskadi                                         
168 Mikhaylo Khalilov (Ukr) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                      
169 Davide Vigano (Ita) Fuji-Servetto                                            
170 Mattia Gavazzi (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli         
171 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi                                        
172 Rony Martias (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                     
173 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil                                            
174 Servais Knaven (Ned) Milram                                               7.26
175 Wim De Vocht (Bel) Vacansoleil                                            7.27
176 Brett Lancaster (Aus) Cervélo TestTeam                                       
177 Marc De Maar (Ned) Rabobank                                                  
178 Saïd Haddou (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                      
179 Laurent Lefèvre (Fra) Bbox Bouygues Telecom                                  
180 Danilo Napolitano (Ita) Katusha                                              
181 Dario Andriotto (Ita) Acqua & Sapone-Caffè Mokambo                           
182 Fabian Cancellara (Swi) Saxo Bank                                            
183 Mark Cavendish (GBr) Columbia-Highroad                                       
184 Michael Friedman (USA) Garmin-Slipstream                                     
185 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas                                            
186 Filippo Simeoni (Ita) Ceramica Flaminia-Bossini Docce                        
187 Leif Hoste (Bel) Silence-Lotto                                               
188 Alessandro Bertolini (Ita) Serramenti PVC Diquigiovanni-Androni Giocattoli 
189 Frank Hoj (Den) Saxo Bank                                                    
190 Kevin Hulsmans (Bel) Quick Step                                              
191 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank                                               
192 Olivier Kaisen (Bel) Silence-Lotto                                           
193 Mario Aerts (Bel) Silence-Lotto                                              
194 Yauheni Hutarovich (Blr) Française des Jeux                                  
195 Andoni Lafuente (Spa) Euskaltel-Euskadi                                      
196 Rick Flens (Ned) Rabobank                                                    
197 Martyn Maaskant (Ned) Garmin-Slipstream                                      
198 Daniele Nardello (Ita) Fuji-Servetto                                         
199 Jesus Del Nero Montes (Spa) Fuji-Servetto                                    
200 Alexandre Blain (Fra) Cofidis

Thank you for supporting our advertisers.

Your comments
Your comments
sign up or login to post a comment